FULL HOUSE CONVEX CONSTRUCT SRL — dosare în instanță
Numele FULL HOUSE CONVEX CONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 19 iunie 2025
- Ultima activitate
- 30 septembrie 2026
- Rol dominant
- Apelant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 21731356)
- CUI
- 21731356
- Denumire
- FULL HOUSE CONVEX CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9344|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.05.2007
- Sediu
- GRIGORE IONESCU, nr. 81, bl. 43, sc. 1, et. 2, ap. 18, CAMERA 2, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (31)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 61,3 mii lei · 2024 11,6 mii lei · maxim 2019 313,2 mii lei · minim 2021 2,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 54 mii lei · 2025 −9,3 mii lei · maxim 2015 54 mii lei · minim 2022 −76,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2019 6 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 11.639 lei | 21.009 lei | 13.590 lei | 2.700 lei | 57.320 lei | 313.183 lei | 31.658 lei | 4.769 lei | 3.901 lei | 61.280 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 11.639 lei | 21.874 lei | 13.590 lei | 3.500 lei | 68.970 lei | 313.183 lei | 31.658 lei | 4.769 lei | 3.901 lei | 61.280 lei |
| Cheltuieli totale | 9.346 lei | 11.329 lei | 52.840 lei | 89.620 lei | 60.384 lei | 134.376 lei | 275.167 lei | 39.054 lei | 6.895 lei | 6.662 lei | 5.412 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 260 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.001 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 54.029 lei |
| Pierdere netă | 9.346 lei | 0 lei | 31.117 lei | 76.166 lei | 56.919 lei | 66.097 lei | 0 lei | 7.783 lei | 2.269 lei | 2.878 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -9.346 lei | 260 lei | -31.117 lei | -76.166 lei | -56.919 lei | -66.097 lei | 35.001 lei | -7.783 lei | -2.269 lei | -2.878 lei | 54.029 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 16.986 lei | 23.137 lei | 25.126 lei | 14.855 lei | 24.818 lei | 37.293 lei | 87.348 lei | 19.147 lei | 2.779 lei | 4.467 lei | 20.251 lei |
| Datorii | 227.719 lei | 224.524 lei | 226.773 lei | 185.385 lei | 119.182 lei | 74.739 lei | 48.050 lei | 26.500 lei | 2.349 lei | 1.769 lei | 14.675 lei |
| Capitaluri proprii | -210.733 lei | -201.387 lei | -201.647 lei | -170.530 lei | -94.364 lei | -37.446 lei | 39.298 lei | -7.353 lei | 430 lei | 2.698 lei | 5.576 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant: 1
Categorii de dosare
- Asigurări sociale: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 30181/3/2024 | Curtea de Apel București | Asigurări sociale | Apel | Apelant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare FULL HOUSE CONVEX CONSTRUCT SRL?
FULL HOUSE CONVEX CONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des FULL HOUSE CONVEX CONSTRUCT SRL?
Cel mai des ca apelant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia asigurări sociale (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 06 octombrie 2026.