M.D. FINANCIAL SERVICES SRL

M.D. FINANCIAL SERVICES SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 21585552. Cifră de afaceri 2025: 1.167.031 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
21585552
Denumire
M.D. FINANCIAL SERVICES SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|16|788|2007
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.04.2007
Sediu
Str. CONSTANTIN GHERGHINA, nr. 5, Municipiul Craiova, Dolj
Activități autorizate (CAEN)
  • 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.167.031 lei (-7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 535,8 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2024 1,3 mil. lei · minim 2015 535,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 177,1 mii lei · 2025 345,6 mii lei · maxim 2024 477,4 mii lei · minim 2019 105,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 7 · maxim 2016 8 · minim 2018 5.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.167.031 lei1.259.997 lei1.072.793 lei876.842 lei807.533 lei752.756 lei609.255 lei791.749 lei739.913 lei729.549 lei535.840 lei
Venituri totale1.167.478 lei1.279.997 lei1.073.837 lei879.897 lei807.533 lei752.756 lei609.255 lei794.246 lei743.339 lei729.848 lei535.840 lei
Cheltuieli totale755.778 lei711.217 lei619.778 lei515.554 lei446.653 lei478.319 lei497.601 lei485.623 lei471.008 lei555.339 lei318.701 lei
Rezultat
Profit net345.586 lei477.430 lei379.736 lei355.720 lei352.966 lei267.497 lei105.562 lei300.681 lei263.513 lei132.387 lei177.129 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net345.586 lei477.430 lei379.736 lei355.720 lei352.966 lei267.497 lei105.562 lei300.681 lei263.513 lei132.387 lei177.129 lei
Bilanț
Active totale435.357 lei541.040 lei481.681 lei397.924 lei395.797 lei295.438 lei231.865 lei450.652 lei486.385 lei388.065 lei707.811 lei
Datorii86.790 lei63.370 lei101.705 lei41.964 lei49.556 lei27.417 lei125.588 lei149.731 lei222.632 lei255.438 lei222.189 lei
Capitaluri proprii348.567 lei477.670 lei379.976 lei355.960 lei346.241 lei268.021 lei106.277 lei300.921 lei263.753 lei132.627 lei485.622 lei
Oameni
Număr mediu de salariați77866765786

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este M.D. FINANCIAL SERVICES SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, M.D. FINANCIAL SERVICES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul M.D. FINANCIAL SERVICES SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (Str. CONSTANTIN GHERGHINA, nr. 5); numărul de înmatriculare e J|16|788|2007, din 18.04.2007.

Ce cifră de afaceri a avut M.D. FINANCIAL SERVICES SRL în 2025?

1.167.031 lei, cu 7% sub 2024 (1.259.997 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 345.586 lei.

Câți salariați are M.D. FINANCIAL SERVICES SRL?

7 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre M.D. FINANCIAL SERVICES SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.