EVEREST MULTICOM SRL
EVEREST MULTICOM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Buzău, Buzău, CUI 21558124. Cifră de afaceri 2025: 1.277.136 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 21558124
- Denumire
- EVEREST MULTICOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|510|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.04.2007
- Sediu
- Șos. BRĂILEI ,KM 7, Municipiul Buzău, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
Arată toate (16)
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.277.136 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,9 mil. lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2018 1,9 mil. lei · minim 2024 1,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 174,9 mii lei · 2025 154,4 mii lei · maxim 2018 190 mii lei · minim 2017 −88,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 16 · 2025 6 · maxim 2015 16 · minim 2023 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.277.136 lei | 1.153.268 lei | 1.227.091 lei | 1.378.389 lei | 1.809.248 lei | 1.853.766 lei | 1.801.117 lei | 1.897.682 lei | 1.286.421 lei | 1.687.664 lei | 1.888.707 lei |
| Venituri totale | 1.279.595 lei | 1.160.417 lei | 1.233.087 lei | 1.383.566 lei | 1.822.327 lei | 1.863.045 lei | 1.802.129 lei | 1.902.075 lei | 1.288.144 lei | 1.726.887 lei | 1.892.416 lei |
| Cheltuieli totale | 1.110.221 lei | 1.235.951 lei | 1.260.752 lei | 1.340.752 lei | 1.771.639 lei | 1.673.573 lei | 1.646.075 lei | 1.693.036 lei | 1.364.483 lei | 1.643.919 lei | 1.683.478 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 154.403 lei | 0 lei | 0 lei | 30.306 lei | 34.403 lei | 172.492 lei | 138.061 lei | 190.039 lei | 0 lei | 70.854 lei | 174.886 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 75.534 lei | 38.795 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 88.695 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 154.403 lei | -75.534 lei | -38.795 lei | 30.306 lei | 34.403 lei | 172.492 lei | 138.061 lei | 190.039 lei | -88.695 lei | 70.854 lei | 174.886 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.719.769 lei | 1.625.468 lei | 1.830.299 lei | 1.483.843 lei | 1.571.829 lei | 1.406.609 lei | 1.363.567 lei | 1.202.647 lei | 1.340.094 lei | 1.494.715 lei | 1.430.768 lei |
| Datorii | 520.458 lei | 580.560 lei | 709.858 lei | 324.606 lei | 442.899 lei | 312.081 lei | 441.531 lei | 418.672 lei | 746.158 lei | 812.084 lei | 418.991 lei |
| Capitaluri proprii | 1.199.311 lei | 1.044.908 lei | 1.120.441 lei | 1.159.237 lei | 1.128.930 lei | 1.094.528 lei | 922.036 lei | 783.975 lei | 593.936 lei | 682.631 lei | 1.011.777 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 5 | 4 | 5 | 7 | 8 | 6 | 11 | 11 | 12 | 16 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EVEREST MULTICOM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EVEREST MULTICOM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EVEREST MULTICOM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Buzău, județul Buzău (Șos. BRĂILEI ,KM 7); numărul de înmatriculare e J|10|510|2007, din 12.04.2007.
Ce cifră de afaceri a avut EVEREST MULTICOM SRL în 2025?
1.277.136 lei, cu 11% peste 2024 (1.153.268 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 154.403 lei.
Câți salariați are EVEREST MULTICOM SRL?
6 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EVEREST MULTICOM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.