1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL
1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 21539017. Cifră de afaceri 2025: 330.585 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 21539017
- Denumire
- 1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7242|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.04.2007
- Sediu
- Cobadin, nr. 8, bl. M200, sc. 1, et. 7, ap. 23, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (53)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7740 Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor) · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 330.585 lei (-29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 502,3 mii lei · 2025 330,6 mii lei · maxim 2019 765,2 mii lei · minim 2016 294,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 77,8 mii lei · 2025 −59,8 mii lei · maxim 2017 236,6 mii lei · minim 2025 −59,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 2 · maxim 2018 5 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 330.585 lei | 465.126 lei | 427.878 lei | 533.717 lei | 464.849 lei | 597.914 lei | 765.172 lei | 501.207 lei | 669.478 lei | 294.898 lei | 502.265 lei |
| Venituri totale | 331.865 lei | 483.524 lei | 428.616 lei | 533.856 lei | 465.677 lei | 602.185 lei | 769.605 lei | 504.578 lei | 676.300 lei | 295.134 lei | 503.240 lei |
| Cheltuieli totale | 386.589 lei | 479.575 lei | 416.739 lei | 453.604 lei | 427.172 lei | 537.742 lei | 645.575 lei | 409.598 lei | 432.949 lei | 291.776 lei | 421.494 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 8.104 lei | 75.019 lei | 33.950 lei | 58.938 lei | 116.344 lei | 89.935 lei | 236.630 lei | 1.736 lei | 77.841 lei |
| Pierdere netă | 59.813 lei | 5.050 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -59.813 lei | -5.050 lei | 8.104 lei | 75.019 lei | 33.950 lei | 58.938 lei | 116.344 lei | 89.935 lei | 236.630 lei | 1.736 lei | 77.841 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 419.997 lei | 411.759 lei | 477.405 lei | 488.716 lei | 479.572 lei | 558.748 lei | 579.639 lei | 456.416 lei | 449.667 lei | 521.749 lei | 541.855 lei |
| Datorii | 192.683 lei | 99.902 lei | 130.499 lei | 115.964 lei | 81.838 lei | 194.964 lei | 134.794 lei | 127.915 lei | 211.101 lei | 239.863 lei | 261.705 lei |
| Capitaluri proprii | 227.314 lei | 311.857 lei | 346.906 lei | 372.752 lei | 397.734 lei | 363.784 lei | 444.845 lei | 328.501 lei | 238.566 lei | 281.886 lei | 280.150 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 3 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este 1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, 1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul 1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (Cobadin, nr. 8, bl. M200, sc. 1, et. 7, ap. 23); numărul de înmatriculare e J|40|7242|2007, din 06.04.2007.
Ce cifră de afaceri a avut 1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL în 2025?
330.585 lei, cu 29% sub 2024 (465.126 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 59.813 lei.
Câți salariați are 1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre 1ST FLOOR ARCHITECTURE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.