CONSULT UNITED VISION SRL
CONSULT UNITED VISION SRL: firmă în funcțiune din Sat Cățelu, Comuna Glina, Ilfov, CUI 21537520. Cifră de afaceri 2025: 138.562 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 21537520
- Denumire
- CONSULT UNITED VISION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1168|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.03.2017
- Sediu
- VIILOR, nr. 12A, Sat Cățelu, Comuna Glina, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (15)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 138.562 lei (-19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 63,6 mii lei · 2025 138,6 mii lei · maxim 2021 209 mii lei · minim 2015 63,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 20,5 mii lei · 2025 61,6 mii lei · maxim 2021 159,6 mii lei · minim 2015 20,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2017 0 · maxim 2016 1 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 138.562 lei | 171.233 lei | 156.415 lei | 178.527 lei | 209.009 lei | 110.560 lei | 112.023 lei | 99.190 lei | 67.306 lei | 80.536 lei | 63.600 lei |
| Venituri totale | 138.562 lei | 171.233 lei | 156.415 lei | 178.527 lei | 209.026 lei | 110.560 lei | 112.023 lei | 99.190 lei | 69.806 lei | 80.536 lei | 63.600 lei |
| Cheltuieli totale | 75.619 lei | 85.217 lei | 79.075 lei | 48.676 lei | 43.232 lei | 34.502 lei | 26.824 lei | 33.020 lei | 25.225 lei | 32.181 lei | 41.142 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 61.584 lei | 84.338 lei | 75.807 lei | 124.602 lei | 159.649 lei | 72.984 lei | 81.838 lei | 63.194 lei | 42.487 lei | 45.939 lei | 20.548 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 61.584 lei | 84.338 lei | 75.807 lei | 124.602 lei | 159.649 lei | 72.984 lei | 81.838 lei | 63.194 lei | 42.487 lei | 45.939 lei | 20.548 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 70.125 lei | 92.291 lei | 94.588 lei | 130.370 lei | 162.034 lei | 142.004 lei | 83.028 lei | 64.343 lei | 49.744 lei | 48.661 lei | 53.186 lei |
| Datorii | 8.301 lei | 7.713 lei | 18.541 lei | 5.528 lei | 2.145 lei | 68.780 lei | 950 lei | 909 lei | 7.017 lei | 2.512 lei | 16.784 lei |
| Capitaluri proprii | 61.824 lei | 84.578 lei | 76.047 lei | 124.842 lei | 159.889 lei | 73.224 lei | 82.078 lei | 63.434 lei | 42.727 lei | 46.149 lei | 36.402 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSULT UNITED VISION SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CONSULT UNITED VISION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSULT UNITED VISION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cățelu, Comuna Glina, județul Ilfov (VIILOR, nr. 12A); numărul de înmatriculare e J|23|1168|2017, din 22.03.2017.
Ce cifră de afaceri a avut CONSULT UNITED VISION SRL în 2025?
138.562 lei, cu 19% sub 2024 (171.233 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 61.584 lei.
De unde vin datele despre CONSULT UNITED VISION SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.