BEST RESIDENCE GROUPE SRL

BEST RESIDENCE GROUPE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 21503897. Cifră de afaceri 2025: 90.539 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
21503897
Denumire
BEST RESIDENCE GROUPE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|6796|2007
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.04.2007
Sediu
BAIA, nr. 11A, ap. 3, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
Arată toate (21)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 90.539 lei (+10% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 48,1 mii lei · 2025 90,5 mii lei · maxim 2022 1,3 mil. lei · minim 2016 26,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 14,4 mii lei · 2025 55,6 mii lei · maxim 2022 1,2 mil. lei · minim 2016 −10,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă90.539 lei81.985 lei83.373 lei1.312.273 leifără bilanț151.726 lei318.999 lei240.786 lei92.835 lei26.115 lei48.130 lei
Venituri totale137.031 lei81.984 lei83.374 lei1.313.715 leifără bilanț154.985 lei322.992 lei247.867 lei97.387 lei27.077 lei48.132 lei
Cheltuieli totale70.113 lei40.441 lei40.973 lei67.997 leifără bilanț67.770 lei228.149 lei40.340 lei34.388 lei36.605 lei32.464 lei
Rezultat
Profit net55.630 lei34.896 lei35.617 lei1.211.711 leifără bilanț85.780 lei91.614 lei200.091 lei60.037 lei0 lei14.359 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei0 lei10.340 lei0 lei
Rezultat net55.630 lei34.896 lei35.617 lei1.211.711 leifără bilanț85.780 lei91.614 lei200.091 lei60.037 lei-10.340 lei14.359 lei
Bilanț
Active totale341.288 lei313.169 lei263.590 lei237.159 leifără bilanț223.342 lei234.556 lei321.229 lei340.872 lei2.987.343 lei2.971.554 lei
Datorii322.464 lei349.282 lei337.821 lei351.985 leifără bilanț1.443.076 lei1.516.862 lei1.669.658 lei1.799.008 lei4.471.680 lei4.445.636 lei
Capitaluri proprii10.561 lei-45.069 lei-79.210 lei-114.826 leifără bilanț-1.396.967 lei-1.482.747 lei-1.574.361 lei-1.704.992 lei-1.765.029 lei-1.754.689 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111fără bilanț11————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este BEST RESIDENCE GROUPE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, BEST RESIDENCE GROUPE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul BEST RESIDENCE GROUPE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (BAIA, nr. 11A, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|40|6796|2007, din 03.04.2007.

Ce cifră de afaceri a avut BEST RESIDENCE GROUPE SRL în 2025?

90.539 lei, cu 10% peste 2024 (81.985 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 55.630 lei.

Câți salariați are BEST RESIDENCE GROUPE SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre BEST RESIDENCE GROUPE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.