MINIFARI SRL
MINIFARI SRL: firmă în funcțiune din Sat Baldovinești, Comuna Vădeni, Brăila, CUI 21480076. Cifră de afaceri 2025: 1.701.853 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 21480076
- Denumire
- MINIFARI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|300|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2007
- Sediu
- MORII, nr. 20, Sat Baldovinești, Comuna Vădeni, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.701.853 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 676,3 mii lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2024 2 mil. lei · minim 2015 676,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 17,4 mii lei · 2025 510 lei · maxim 2019 43,7 mii lei · minim 2017 −21,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 3 · maxim 2017 3 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.701.853 lei | 1.966.438 lei | 1.893.452 lei | 1.918.806 lei | 1.695.304 lei | 1.383.814 lei | 1.460.809 lei | 1.316.373 lei | 1.098.699 lei | 937.360 lei | 676.323 lei |
| Venituri totale | 1.701.853 lei | 1.967.348 lei | 1.894.387 lei | 1.918.983 lei | 1.695.304 lei | 1.383.836 lei | 1.460.820 lei | 1.316.698 lei | 1.098.939 lei | 937.443 lei | 676.657 lei |
| Cheltuieli totale | 1.699.828 lei | 1.954.279 lei | 1.868.458 lei | 1.901.581 lei | 1.660.973 lei | 1.338.505 lei | 1.402.529 lei | 1.299.759 lei | 1.110.008 lei | 911.194 lei | 655.976 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 510 lei | 9.969 lei | 7.364 lei | 1.073 lei | 17.708 lei | 32.155 lei | 43.669 lei | 3.772 lei | 0 lei | 22.027 lei | 17.352 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 21.524 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 510 lei | 9.969 lei | 7.364 lei | 1.073 lei | 17.708 lei | 32.155 lei | 43.669 lei | 3.772 lei | -21.524 lei | 22.027 lei | 17.352 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 718.270 lei | 750.244 lei | 712.933 lei | 609.102 lei | 620.330 lei | 515.480 lei | 527.050 lei | 432.138 lei | 463.413 lei | 415.975 lei | 323.456 lei |
| Datorii | 717.520 lei | 740.035 lei | 704.256 lei | 590.081 lei | 602.382 lei | 477.168 lei | 500.893 lei | 449.650 lei | 484.697 lei | 393.708 lei | 283.156 lei |
| Capitaluri proprii | 750 lei | 10.209 lei | 8.677 lei | 19.021 lei | 17.948 lei | 38.312 lei | 26.157 lei | -17.512 lei | -21.284 lei | 22.267 lei | 40.300 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MINIFARI SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MINIFARI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MINIFARI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Baldovinești, Comuna Vădeni, județul Brăila (MORII, nr. 20); numărul de înmatriculare e J|09|300|2007, din 29.03.2007.
Ce cifră de afaceri a avut MINIFARI SRL în 2025?
1.701.853 lei, cu 13% sub 2024 (1.966.438 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 510 lei.
Câți salariați are MINIFARI SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MINIFARI SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.