HRC DISTRIBUȚIE SRL
HRC DISTRIBUȚIE SRL: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Iași, Iași, CUI 21385490. Cifră de afaceri 2015: 5.734 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 21385490
- Denumire
- HRC DISTRIBUȚIE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|804|2007
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 16.03.2007
- Sediu
- Fdac PĂUN, nr. 2, Municipiul Iași, Iași
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 18.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2015 · un singur bilanț
Financiar · 2015 · un singur bilanț.
În 2015, cifra de afaceri netă a fost 5.734 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,7 mii lei · maxim 2015 5,7 mii lei · minim 2015 5,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −3,8 mii lei · maxim 2015 −3,8 mii lei · minim 2015 −3,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2015 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 5.734 lei |
| Venituri totale | 5.734 lei |
| Cheltuieli totale | 9.344 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.782 lei |
| Rezultat net | -3.782 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 3.204 lei |
| Datorii | 2.703 lei |
| Capitaluri proprii | 501 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HRC DISTRIBUȚIE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HRC DISTRIBUȚIE SRL figurează cu activitatea suspendată, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 18.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul HRC DISTRIBUȚIE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Fdac PĂUN, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|22|804|2007, din 16.03.2007.
Ce cifră de afaceri a avut HRC DISTRIBUȚIE SRL în 2015?
5.734 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.782 lei.
Câți salariați are HRC DISTRIBUȚIE SRL?
1 salariat în medie în 2015, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HRC DISTRIBUȚIE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (18.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2015). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.