SERVICE-BEN-COM SRL
SERVICE-BEN-COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Gheorgheni, Harghita, CUI 21311050. Cifră de afaceri 2025: 1.633.973 lei, 12 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 21311050
- Denumire
- SERVICE-BEN-COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|200|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.03.2007
- Sediu
- Gábor Áron, nr. 5, Municipiul Gheorgheni, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (41)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 3
- 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.633.973 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 875,6 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2020 2,8 mil. lei · minim 2015 875,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 37,9 mii lei · 2025 16,1 mii lei · maxim 2019 111,9 mii lei · minim 2024 299 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 12 · maxim 2023 12 · minim 2015 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.633.973 lei | 1.781.662 lei | 2.537.774 lei | 2.653.984 lei | 2.591.144 lei | 2.760.563 lei | 2.383.469 lei | 1.081.869 lei | 1.066.723 lei | 988.049 lei | 875.622 lei |
| Venituri totale | 1.791.545 lei | 1.930.012 lei | 2.724.335 lei | 2.791.369 lei | 2.637.527 lei | 2.838.192 lei | 2.407.101 lei | 1.081.869 lei | 1.068.192 lei | 994.060 lei | 880.166 lei |
| Cheltuieli totale | 1.772.549 lei | 1.929.110 lei | 2.715.982 lei | 2.763.103 lei | 2.585.008 lei | 2.725.340 lei | 2.275.147 lei | 1.044.168 lei | 1.016.147 lei | 918.325 lei | 836.203 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 16.099 lei | 299 lei | 6.884 lei | 7.180 lei | 34.541 lei | 95.142 lei | 111.890 lei | 26.834 lei | 41.851 lei | 65.551 lei | 37.928 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.099 lei | 299 lei | 6.884 lei | 7.180 lei | 34.541 lei | 95.142 lei | 111.890 lei | 26.834 lei | 41.851 lei | 65.551 lei | 37.928 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.080.177 lei | 1.233.035 lei | 1.719.082 lei | 1.893.427 lei | 2.196.811 lei | 1.118.367 lei | 1.043.162 lei | 447.758 lei | 396.657 lei | 334.383 lei | 329.548 lei |
| Datorii | 763.468 lei | 808.884 lei | 1.164.458 lei | 1.212.145 lei | 1.148.561 lei | 817.619 lei | 811.240 lei | 303.016 lei | 278.749 lei | 258.326 lei | 204.042 lei |
| Capitaluri proprii | 76.760 lei | 60.661 lei | 67.593 lei | 70.709 lei | 307.736 lei | 300.748 lei | 231.922 lei | 144.742 lei | 117.908 lei | 76.057 lei | 125.506 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 12 | 11 | 12 | 9 | 7 | 8 | 8 | 5 | 5 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SERVICE-BEN-COM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SERVICE-BEN-COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SERVICE-BEN-COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Gheorgheni, județul Harghita (Gábor Áron, nr. 5); numărul de înmatriculare e J|19|200|2007, din 08.03.2007.
Ce cifră de afaceri a avut SERVICE-BEN-COM SRL în 2025?
1.633.973 lei, cu 8% sub 2024 (1.781.662 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.099 lei.
Câți salariați are SERVICE-BEN-COM SRL?
12 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SERVICE-BEN-COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.