BETON-TECHNIK BAU SRL
BETON-TECHNIK BAU SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 21288489. Cifră de afaceri 2025: 32.721.905 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 21288489
- Denumire
- BETON-TECHNIK BAU SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1988|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.07.2010
- Sediu
- GURA PUTNEI, nr. 45, ap. 6, Lot 2, Parter, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (26)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 32.721.905 lei (+10871% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 2 mii lei · 2025 32,7 mil. lei · maxim 2025 32,7 mil. lei · minim 2020 2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 16,9 mil. lei · maxim 2025 16,9 mil. lei · minim 2022 −2,1 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 4 · maxim 2022 17 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 32.721.905 lei | 298.248 lei | 6.380 lei | 197.759 lei | 33.600 lei | 2.000 lei | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 24.501.744 lei | 5.128.989 lei | 1.937.081 lei | 3.950.268 lei | 646.497 lei | 45.985 lei | 28.500 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 4.831.039 lei | 5.797.519 lei | 3.397.888 lei | 6.052.899 lei | 1.467.777 lei | 355.922 lei | 2.070 lei | 1.839 lei | 2.087 lei | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 16.911.839 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.430 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 668.530 lei | 1.460.807 lei | 2.104.609 lei | 821.616 lei | 309.957 lei | 0 lei | 1.839 lei | 2.087 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.911.839 lei | -668.530 lei | -1.460.807 lei | -2.104.609 lei | -821.616 lei | -309.957 lei | 26.430 lei | -1.839 lei | -2.087 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 29.381.884 lei | 19.631.980 lei | 12.544.254 lei | 10.273.944 lei | 6.024.177 lei | 4.536.687 lei | 4.805.698 lei | 28.014 lei | 28.557 lei | 26.890 lei | 26.890 lei |
| Datorii | 13.241.022 lei | 20.402.958 lei | 12.646.702 lei | 8.915.585 lei | 2.561.209 lei | 252.103 lei | 211.157 lei | 209.953 lei | 208.657 lei | 204.903 lei | 204.903 lei |
| Capitaluri proprii | 16.140.862 lei | -770.978 lei | -102.448 lei | 1.358.359 lei | 3.462.968 lei | 4.284.584 lei | 4.594.541 lei | -181.939 lei | -180.100 lei | -178.013 lei | -178.013 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 9 | 14 | 17 | 3 | 1 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BETON-TECHNIK BAU SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BETON-TECHNIK BAU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BETON-TECHNIK BAU SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (GURA PUTNEI, nr. 45, ap. 6, Lot 2, Parter); numărul de înmatriculare e J|23|1988|2010, din 20.07.2010.
Ce cifră de afaceri a avut BETON-TECHNIK BAU SRL în 2025?
32.721.905 lei, cu 10871% peste 2024 (298.248 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.911.839 lei.
Câți salariați are BETON-TECHNIK BAU SRL?
4 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BETON-TECHNIK BAU SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.