ARUBA SRL
ARUBA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bârlad, Vaslui, CUI 21245577. Cifră de afaceri 2025: 16.703.155 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 21245577
- Denumire
- ARUBA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|152|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.03.2007
- Sediu
- TECUCIULUI, nr. 11A, Municipiul Bârlad, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
- 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
Arată toate (17)
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 16.703.155 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 13,6 mil. lei · 2025 16,7 mil. lei · maxim 2023 19,2 mil. lei · minim 2016 12,5 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 64,5 mii lei · 2025 183,7 mii lei · maxim 2022 333,1 mii lei · minim 2015 64,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 16 · 2025 7 · maxim 2016 18 · minim 2023 7.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 16.703.155 lei | 17.624.960 lei | 19.198.246 lei | 16.899.622 lei | 13.814.023 lei | 13.983.018 lei | 12.849.841 lei | 13.074.238 lei | 13.532.584 lei | 12.470.913 lei | 13.609.818 lei |
| Venituri totale | 16.759.557 lei | 17.665.097 lei | 19.271.928 lei | 16.994.502 lei | 13.858.988 lei | 14.364.142 lei | 12.899.629 lei | 13.099.163 lei | 13.683.454 lei | 12.587.459 lei | 13.715.247 lei |
| Cheltuieli totale | 16.532.336 lei | 17.568.812 lei | 19.123.803 lei | 16.614.977 lei | 13.592.635 lei | 14.231.601 lei | 12.797.361 lei | 12.924.637 lei | 13.496.536 lei | 12.421.790 lei | 13.635.743 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 183.714 lei | 76.163 lei | 117.411 lei | 333.073 lei | 228.397 lei | 107.607 lei | 83.589 lei | 147.546 lei | 153.073 lei | 140.117 lei | 64.500 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | — | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 183.714 lei | 76.163 lei | 117.411 lei | 333.073 lei | 228.397 lei | 107.607 lei | 83.589 lei | 147.546 lei | 153.073 lei | 140.117 lei | 64.500 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.280.778 lei | 2.197.522 lei | 1.915.352 lei | 1.842.075 lei | 1.527.108 lei | 1.308.999 lei | 1.797.885 lei | 1.857.931 lei | 1.988.861 lei | 1.776.198 lei | 1.565.575 lei |
| Datorii | 2.995.669 lei | 2.025.055 lei | 1.703.580 lei | 1.412.698 lei | 1.208.260 lei | 1.117.788 lei | 1.545.815 lei | 1.541.904 lei | 1.667.307 lei | 1.467.600 lei | 1.332.658 lei |
| Capitaluri proprii | 285.109 lei | 172.467 lei | 211.772 lei | 429.377 lei | 318.848 lei | 191.211 lei | 252.070 lei | 316.027 lei | 321.554 lei | 308.598 lei | 232.917 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 12 | 14 | 17 | 18 | 16 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARUBA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ARUBA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ARUBA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bârlad, județul Vaslui (TECUCIULUI, nr. 11A); numărul de înmatriculare e J|37|152|2007, din 01.03.2007.
Ce cifră de afaceri a avut ARUBA SRL în 2025?
16.703.155 lei, cu 5% sub 2024 (17.624.960 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 183.714 lei.
Câți salariați are ARUBA SRL?
7 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARUBA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.