STAR CONFORT 71 SRL

STAR CONFORT 71 SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău, CUI 21118352. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
21118352
Denumire
STAR CONFORT 71 SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|10|244|2007
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.02.2007
Sediu
Str. CRÎNGUL MEIULUI, nr. 7, Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
Activități autorizate (CAEN)
  • 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 1
  • 5212 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 1
  • 5530 Restaurante · rev. 1
  • 5540 Baruri · rev. 1
  • 9262 Alte activități sportive · rev. 1
  • 9272 Alte activități recreative · rev. 1

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2022 · 8 bilanțuri

Financiar · 2015–2022 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 7,2 mii lei · 2018 3,3 mii lei · maxim 2016 7,9 mii lei · minim 2018 3,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 1,1 mii lei · 2022 0 lei · maxim 2016 1,9 mii lei · minim 2017 0 lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă————3.313 lei—7.859 lei7.163 lei
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei3.313 lei0 lei7.859 lei7.163 lei
Cheltuieli totale————2.312 lei—5.709 lei5.872 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei901 lei0 lei1.913 lei1.076 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net0 lei0 lei0 lei0 lei901 lei0 lei1.913 lei1.076 lei
Bilanț
Active totale—240 lei42.705 lei—42.964 lei—40.417 lei37.535 lei
Datorii0 lei0 lei30.812 lei0 lei31.071 lei0 lei27.741 lei26.772 lei
Capitaluri proprii0 lei240 lei11.893 lei0 lei11.893 lei0 lei12.676 lei10.763 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STAR CONFORT 71 SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, STAR CONFORT 71 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul STAR CONFORT 71 SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Sărat, județul Buzău (Str. CRÎNGUL MEIULUI, nr. 7); numărul de înmatriculare e J|10|244|2007, din 16.02.2007.

De unde vin datele despre STAR CONFORT 71 SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.