CMI PROFAMI SAN SRL

CMI PROFAMI SAN SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Gherla, Cluj, CUI 21088189. Cifră de afaceri 2025: 673.213 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
21088189
Denumire
CMI PROFAMI SAN SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|722|2007
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.02.2007
Sediu
Aleea FAGULUI, nr. 2, ap. 36, Municipiul Gherla, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 2
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
  • 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală · rev. 2
Arată toate (8)
  • 8720 Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale · rev. 2
  • 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 673.213 lei (+6% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 194,3 mii lei · 2025 673,2 mii lei · maxim 2025 673,2 mii lei · minim 2015 194,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 48 mii lei · 2025 286,8 mii lei · maxim 2024 296,2 mii lei · minim 2018 36,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2015 2 · minim 2018 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă673.213 lei637.515 lei540.731 lei397.677 lei352.952 lei345.497 lei328.701 lei262.001 lei220.578 lei197.040 lei194.264 lei
Venituri totale673.280 lei719.539 lei541.153 lei406.726 lei364.958 lei357.356 lei330.112 lei695.804 lei530.848 lei199.224 lei194.264 lei
Cheltuieli totale366.746 lei402.804 lei259.638 lei256.421 lei229.901 lei153.291 lei153.956 lei653.762 lei469.020 lei140.512 lei140.442 lei
Rezultat
Profit net286.777 lei296.228 lei276.915 lei146.319 lei131.726 lei201.706 lei172.855 lei36.124 lei56.572 lei54.766 lei47.994 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net286.777 lei296.228 lei276.915 lei146.319 lei131.726 lei201.706 lei172.855 lei36.124 lei56.572 lei54.766 lei47.994 lei
Bilanț
Active totale899.880 lei778.801 lei717.447 lei684.064 lei738.243 lei592.066 lei737.714 lei605.366 lei570.275 lei838.684 lei395.072 lei
Datorii608.504 lei354.740 lei289.614 lei533.146 lei601.918 lei385.761 lei412.799 lei453.305 lei454.338 lei779.319 lei160.695 lei
Capitaluri proprii291.376 lei424.061 lei427.833 lei150.918 lei136.325 lei206.305 lei324.915 lei152.061 lei115.937 lei59.365 lei234.377 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22221111222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CMI PROFAMI SAN SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CMI PROFAMI SAN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CMI PROFAMI SAN SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Gherla, județul Cluj (Aleea FAGULUI, nr. 2, ap. 36); numărul de înmatriculare e J|12|722|2007, din 14.02.2007.

Ce cifră de afaceri a avut CMI PROFAMI SAN SRL în 2025?

673.213 lei, cu 6% peste 2024 (637.515 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 286.777 lei.

Câți salariați are CMI PROFAMI SAN SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CMI PROFAMI SAN SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.