STIL & PAF CONSTRUCT SRL
STIL & PAF CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Botean, Comuna Ineu, Bihor, CUI 21054453. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 21054453
- Denumire
- STIL & PAF CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|376|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.02.2007
- Sediu
- nr. 199, Sat Botean, Comuna Ineu, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Demolarea construcțiilor, terasamente și organizare de șantiere · rev. 1
- 4512 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 1
- 4521 Construcții de clădiri și lucrări de geniu · rev. 1
- 4522 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 1
- 4523 Construcții de autostrăzi, drumuri, aerodroame și baze sportive · rev. 1
- 4525 Alte lucrări speciale de construcții · rev. 1
Arată toate (16)
- 4531 Lucrări de instalații electrice · rev. 1
- 4532 Lucrări de izolații și protecție anticorozivă · rev. 1
- 4533 Lucrări de instalații tehnico-sanitare · rev. 1
- 4534 Alte lucrări de instalații · rev. 1
- 4541 Lucrări de ipsoserie · rev. 1
- 4542 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 1
- 4543 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 1
- 4544 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 1
- 4545 Alte lucrări de finisare · rev. 1
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mii lei · 2023 16,1 mii lei · maxim 2021 339,7 mii lei · minim 2015 2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −1,8 mii lei · 2025 −689 lei · maxim 2021 314,7 mii lei · minim 2022 −37,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 16.134 lei | 51.119 lei | 339.663 lei | 7.400 lei | — | — | 27.200 lei | — | 2.000 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 16.134 lei | 51.600 lei | 339.663 lei | 7.400 lei | 0 lei | 0 lei | 27.200 lei | 0 lei | 2.000 lei |
| Cheltuieli totale | 689 lei | 4.467 lei | 45.446 lei | 88.463 lei | 15.063 lei | 7.152 lei | 6.384 lei | 5.832 lei | 11.973 lei | 4.376 lei | 3.765 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 314.680 lei | 26 lei | 0 lei | 0 lei | 14.847 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 689 lei | 4.467 lei | 29.465 lei | 37.501 lei | 0 lei | 0 lei | 6.384 lei | 5.832 lei | 0 lei | 4.376 lei | 1.825 lei |
| Rezultat net | -689 lei | -4.467 lei | -29.465 lei | -37.501 lei | 314.680 lei | 26 lei | -6.384 lei | -5.832 lei | 14.847 lei | -4.376 lei | -1.825 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 155.482 lei | 173.756 lei | 201.844 lei | 219.090 lei | 291.052 lei | 58.246 lei | 57.815 lei | 64.990 lei | 64.990 lei | 57.918 lei | 57.892 lei |
| Datorii | 642 lei | 18.227 lei | 21.848 lei | 9.629 lei | 4.090 lei | 85.964 lei | 85.559 lei | 86.350 lei | 80.518 lei | 88.293 lei | 83.891 lei |
| Capitaluri proprii | 154.840 lei | 155.529 lei | 179.996 lei | 209.461 lei | 286.962 lei | -27.718 lei | -27.744 lei | -21.360 lei | -15.528 lei | -30.375 lei | -25.999 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STIL & PAF CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STIL & PAF CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STIL & PAF CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Botean, Comuna Ineu, județul Bihor (nr. 199); numărul de înmatriculare e J|05|376|2007, din 12.02.2007.
Câți salariați are STIL & PAF CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STIL & PAF CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.