ROX & NIK SRL
ROX & NIK SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Loc. Salcea, Oraș Salcea, Suceava, CUI 20922951. Cifră de afaceri 2025: 62.585 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 20922951
- Denumire
- ROX & NIK SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|178|2007
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 01.02.2007
- Sediu
- nr. 186, Loc. Salcea, Oraș Salcea, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Arată toate (15)
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 62.585 lei (-54% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 147,4 mii lei · 2025 62,6 mii lei · maxim 2016 200,9 mii lei · minim 2020 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 454 lei · 2025 7,1 mii lei · maxim 2021 97,1 mii lei · minim 2018 −8,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2016 4 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 62.585 lei | 134.779 lei | 13.696 lei | — | 145.138 lei | 0 lei | — | 63.158 lei | 130.839 lei | 200.907 lei | 147.437 lei |
| Venituri totale | 62.585 lei | 134.779 lei | 33.522 lei | 0 lei | 145.138 lei | 0 lei | 0 lei | 63.158 lei | 174.850 lei | 203.157 lei | 149.437 lei |
| Cheltuieli totale | 54.078 lei | 83.081 lei | 32.420 lei | — | 46.406 lei | — | — | 71.026 lei | 172.570 lei | 189.702 lei | 144.530 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 7.124 lei | 44.005 lei | 923 lei | 0 lei | 97.054 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.061 lei | 10.652 lei | 454 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.464 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 7.124 lei | 44.005 lei | 923 lei | 0 lei | 97.054 lei | 0 lei | 0 lei | -8.464 lei | 1.061 lei | 10.652 lei | 454 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 272.117 lei | 207.999 lei | 99.805 lei | 99.513 lei | 99.513 lei | 11.149 lei | 11.149 lei | 11.149 lei | 38.697 lei | 71.331 lei | 125.879 lei |
| Datorii | 125.844 lei | 68.988 lei | 4.799 lei | 5.430 lei | 5.433 lei | 14.123 lei | 14.123 lei | 14.123 lei | 33.207 lei | 31.902 lei | 96.648 lei |
| Capitaluri proprii | 146.273 lei | 139.011 lei | 95.006 lei | 94.083 lei | 94.080 lei | -2.974 lei | -2.974 lei | -2.974 lei | 5.490 lei | 39.429 lei | 29.231 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 4 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROX & NIK SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROX & NIK SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ROX & NIK SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Salcea, Oraș Salcea, județul Suceava (nr. 186); numărul de înmatriculare e J|33|178|2007, din 01.02.2007.
Ce cifră de afaceri a avut ROX & NIK SRL în 2025?
62.585 lei, cu 54% sub 2024 (134.779 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.124 lei.
Câți salariați are ROX & NIK SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROX & NIK SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.