NEMESIS LINE SRL

NEMESIS LINE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 20168158. Cifră de afaceri 2025: 1.381.444 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
20168158
Denumire
NEMESIS LINE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|1881|2006
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.12.2006
Sediu
ION LUCA CARAGIALE, nr. 3, bl. 9, sc. 1, et. 3, ap. 8, Municipiul Deva, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 3
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (15)
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.381.444 lei (-8% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mil. lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2023 1,6 mil. lei · minim 2021 995,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 1,7 mii lei · 2025 11,9 mii lei · maxim 2021 47,4 mii lei · minim 2016 803 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 0 · maxim 2015 3 · minim 2020 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.381.444 lei1.507.937 lei1.566.209 lei1.263.303 lei995.617 lei1.058.830 lei1.052.997 lei1.218.341 lei1.407.254 lei1.408.264 lei1.497.695 lei
Venituri totale1.384.129 lei1.511.674 lei1.568.275 lei1.274.653 lei1.001.589 lei1.062.502 lei1.056.126 lei1.219.010 lei1.408.637 lei1.408.267 lei1.497.754 lei
Cheltuieli totale1.370.610 lei1.475.709 lei1.558.614 lei1.273.086 lei946.182 lei1.020.293 lei1.053.592 lei1.211.870 lei1.390.503 lei1.407.311 lei1.495.794 lei
Rezultat
Profit net11.902 lei31.250 lei8.270 lei1.354 lei47.370 lei37.023 lei1.492 lei4.213 lei15.827 lei803 lei1.670 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net11.902 lei31.250 lei8.270 lei1.354 lei47.370 lei37.023 lei1.492 lei4.213 lei15.827 lei803 lei1.670 lei
Bilanț
Active totale892.491 lei916.720 lei958.353 lei1.086.694 lei970.310 lei297.841 lei251.341 lei227.782 lei156.940 lei137.891 lei127.181 lei
Datorii738.514 lei719.091 lei791.974 lei928.585 lei813.555 lei188.456 lei178.979 lei142.118 lei75.489 lei117.266 lei107.359 lei
Capitaluri proprii153.977 lei197.629 lei166.379 lei158.109 lei156.755 lei109.385 lei72.362 lei85.664 lei81.451 lei20.625 lei19.822 lei
Oameni
Număr mediu de salariați01000012233

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NEMESIS LINE SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NEMESIS LINE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NEMESIS LINE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Deva, județul Hunedoara (ION LUCA CARAGIALE, nr. 3, bl. 9, sc. 1, et. 3, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|20|1881|2006, din 21.12.2006.

Ce cifră de afaceri a avut NEMESIS LINE SRL în 2025?

1.381.444 lei, cu 8% sub 2024 (1.507.937 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.902 lei.

Câți salariați are NEMESIS LINE SRL?

0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NEMESIS LINE SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.