ȘTEFALEX FOOD S.R.L.

ȘTEFALEX FOOD S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Beiu, Comuna Ștorobăneasa, Teleorman, CUI 19215736. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
19215736
Denumire
ȘTEFALEX FOOD S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|34|172|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.03.2023
Sediu
Ulmilor, nr. 12, Sat Beiu, Comuna Ștorobăneasa, Teleorman
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri

Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 9,3 mii lei · 2023 58,1 mii lei · maxim 2022 372,5 mii lei · minim 2019 9,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −27,9 mii lei · 2024 0 lei · maxim 2021 136,3 mii lei · minim 2022 −101,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2023 1 · maxim 2020 2 · minim 2019 1.

Indicator202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă—58.065 lei372.494 lei235.070 lei70.253 lei9.325 lei
Venituri totale0 lei58.065 lei372.494 lei235.070 lei70.253 lei9.325 lei
Cheltuieli totale—50.844 lei470.931 lei96.473 lei93.631 lei37.093 lei
Rezultat
Profit net0 lei6.640 lei0 lei136.293 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei101.604 lei0 lei24.081 lei27.861 lei
Rezultat net0 lei6.640 lei-101.604 lei136.293 lei-24.081 lei-27.861 lei
Bilanț
Active totale24.821 lei24.821 lei23.681 lei235.716 lei15.281 lei14.339 lei
Datorii86.866 lei86.866 lei92.366 lei131.032 lei66.998 lei42.000 lei
Capitaluri proprii-62.045 lei-62.045 lei-68.685 lei104.684 lei-51.717 lei-27.661 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—12221

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ȘTEFALEX FOOD S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ȘTEFALEX FOOD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul ȘTEFALEX FOOD S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Beiu, Comuna Ștorobăneasa, județul Teleorman (Ulmilor, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|34|172|2023, din 06.03.2023.

De unde vin datele despre ȘTEFALEX FOOD S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.