UP2 EDM CARPATHYA SRL
UP2 EDM CARPATHYA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 19080604. Cifră de afaceri 2025: 29.034 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 19080604
- Denumire
- UP2 EDM CARPATHYA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2176|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.10.2006
- Sediu
- Str. MALU ROȘU, nr. 112, bl. 31A, sc. A, et. 1, ap. 2, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 2942 Fabricarea altor mașini-unelte pentru prelucrarea metalului · rev. 1
- 5181 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 1
- 5186 Comerț cu ridicata al altor componente și echipamente electronice · rev. 1
- 5190 Comerț cu ridicata al altor produse · rev. 1
- 7134 Închirierea altor mașini și echipamente n.c.a. · rev. 1
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
Arată toate (10)
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 29.034 lei (-12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 17,7 mii lei · 2025 29 mii lei · maxim 2023 52,2 mii lei · minim 2022 12,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 12,2 mii lei · 2025 22,5 mii lei · maxim 2023 32 mii lei · minim 2018 −4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2022 1 · maxim 2015 1 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 29.034 lei | 32.878 lei | 52.222 lei | 12.467 lei | 16.589 lei | 21.726 lei | 40.828 lei | 14.275 lei | 14.433 lei | 46.258 lei | 17.658 lei |
| Venituri totale | 30.571 lei | 34.555 lei | 52.222 lei | 12.467 lei | 16.589 lei | 21.726 lei | 40.828 lei | 14.275 lei | 14.433 lei | 46.258 lei | 17.658 lei |
| Cheltuieli totale | 3.693 lei | 3.199 lei | 14.084 lei | 4.651 lei | 17.369 lei | 17.147 lei | 17.682 lei | 17.824 lei | 7.840 lei | 19.439 lei | 4.902 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 22.499 lei | 26.310 lei | 31.969 lei | 7.442 lei | 0 lei | 3.981 lei | 21.920 lei | 0 lei | 6.160 lei | 25.431 lei | 12.226 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.278 lei | 0 lei | 0 lei | 3.977 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 22.499 lei | 26.310 lei | 31.969 lei | 7.442 lei | -1.278 lei | 3.981 lei | 21.920 lei | -3.977 lei | 6.160 lei | 25.431 lei | 12.226 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 85.748 lei | 61.499 lei | 66.583 lei | 42.559 lei | 35.692 lei | 58.969 lei | 59.098 lei | 38.296 lei | 42.340 lei | 65.573 lei | 91.176 lei |
| Datorii | 29.498 lei | 1.587 lei | 691 lei | 1.027 lei | 1.602 lei | 2.548 lei | 6.657 lei | 2.512 lei | 2.580 lei | 6.542 lei | 1.948 lei |
| Capitaluri proprii | 56.250 lei | 59.912 lei | 65.892 lei | 41.532 lei | 34.090 lei | 56.421 lei | 52.441 lei | 35.784 lei | 39.760 lei | 59.031 lei | 89.228 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este UP2 EDM CARPATHYA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, UP2 EDM CARPATHYA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul UP2 EDM CARPATHYA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (Str. MALU ROȘU, nr. 112, bl. 31A, sc. A, et. 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|29|2176|2006, din 06.10.2006.
Ce cifră de afaceri a avut UP2 EDM CARPATHYA SRL în 2025?
29.034 lei, cu 12% sub 2024 (32.878 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 22.499 lei.
De unde vin datele despre UP2 EDM CARPATHYA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.