COCKTAIL SECURITY SRL — dosare în instanță
Numele COCKTAIL SECURITY SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 11 octombrie 2023
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Creditor — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 19077650)
- CUI
- 19077650
- Denumire
- COCKTAIL SECURITY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|1148|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.10.2006
- Sediu
- Str. ECATERINA TEODOROIU, nr. 4, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
Arată toate (15)
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 8001 Activități de investigații și servicii private de protecție · rev. 3
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.497.521 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,6 mil. lei · 2025 4,5 mil. lei · maxim 2023 5,5 mil. lei · minim 2015 1,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 128,6 mii lei · 2025 32,5 mii lei · maxim 2017 228,1 mii lei · minim 2025 32,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 64 · 2025 52 · maxim 2019 104 · minim 2025 52.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.497.521 lei | 4.979.629 lei | 5.544.704 lei | 4.790.988 lei | 4.241.587 lei | 3.919.310 lei | 4.038.083 lei | 3.277.832 lei | 2.637.300 lei | 2.341.589 lei | 1.649.829 lei |
| Venituri totale | 4.661.292 lei | 5.063.313 lei | 5.706.119 lei | 5.045.730 lei | 4.338.303 lei | 3.993.370 lei | 4.299.340 lei | 3.360.389 lei | 2.705.134 lei | 2.402.682 lei | 1.683.791 lei |
| Cheltuieli totale | 4.600.189 lei | 4.934.027 lei | 5.490.771 lei | 4.898.618 lei | 4.233.095 lei | 3.876.670 lei | 4.123.167 lei | 3.211.859 lei | 2.433.535 lei | 2.226.773 lei | 1.529.477 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 32.507 lei | 110.011 lei | 164.134 lei | 99.982 lei | 65.947 lei | 77.774 lei | 135.737 lei | 115.734 lei | 228.143 lei | 146.008 lei | 128.629 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 32.507 lei | 110.011 lei | 164.134 lei | 99.982 lei | 65.947 lei | 77.774 lei | 135.737 lei | 115.734 lei | 228.143 lei | 146.008 lei | 128.629 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.524.340 lei | 2.438.937 lei | 2.430.141 lei | 2.455.437 lei | 1.578.796 lei | 1.684.069 lei | 1.527.343 lei | 1.210.918 lei | 1.123.959 lei | 1.150.659 lei | 1.005.606 lei |
| Datorii | 1.350.522 lei | 2.164.552 lei | 2.265.767 lei | 2.355.215 lei | 1.368.202 lei | 1.470.318 lei | 1.391.366 lei | 1.094.944 lei | 895.576 lei | 1.004.411 lei | 754.309 lei |
| Capitaluri proprii | 173.818 lei | 274.385 lei | 164.374 lei | 100.222 lei | 210.594 lei | 213.751 lei | 135.977 lei | 115.974 lei | 228.383 lei | 146.248 lei | 251.297 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 52 | 75 | 93 | 94 | 94 | 94 | 104 | 85 | 81 | 86 | 64 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Creditor: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 26094/302/2023 | Judecatoria SECTORUL 5 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Creditor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare COCKTAIL SECURITY SRL?
COCKTAIL SECURITY SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des COCKTAIL SECURITY SRL?
Cel mai des ca creditor (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă creditor?
Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.