MANOIL CONSTRUCTII SRL
MANOIL CONSTRUCTII SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 19045488. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 19045488
- Denumire
- MANOIL CONSTRUCTII SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|990|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.09.2006
- Sediu
- B-dul UNIRII, nr. 2, et. 1, ap. CAMERA 3, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 5523 Alte mijloace de cazare · rev. 1
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.
Rezultat net (lei): 2015 −163 lei · 2025 0 lei · maxim 2019 132,4 mii lei · minim 2017 −169 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 321.783 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | 93 lei | 561 lei | 0 lei | 105 lei | 179.700 lei | — | 169.014 lei | — | 163 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 132.429 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 93 lei | 561 lei | 0 lei | 105 lei | 0 lei | 0 lei | 169.014 lei | 0 lei | 163 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | -93 lei | -561 lei | 0 lei | -105 lei | 132.429 lei | 0 lei | -169.014 lei | 0 lei | -163 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | — | — | — | 400 lei | 561 lei | 561 lei | 37.013 lei | 127.432 lei | 127.432 lei | 327.049 lei | 327.049 lei |
| Datorii | 400 lei | 400 lei | 399 lei | 706 lei | 306 lei | 306 lei | 31.347 lei | 254.195 lei | 254.195 lei | 254.195 lei | 254.194 lei |
| Capitaluri proprii | -400 lei | -400 lei | -399 lei | -306 lei | 255 lei | 255 lei | 5.666 lei | -126.763 lei | -126.763 lei | 42.251 lei | 42.252 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MANOIL CONSTRUCTII SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MANOIL CONSTRUCTII SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MANOIL CONSTRUCTII SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (B-dul UNIRII, nr. 2, et. 1, ap. CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|15|990|2006, din 25.09.2006.
De unde vin datele despre MANOIL CONSTRUCTII SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.