EUROHIPERBAR SRL — dosare în instanță
Numele EUROHIPERBAR SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 27 octombrie 2025
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 19037787)
- CUI
- 19037787
- Denumire
- EUROHIPERBAR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2853|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.09.2006
- Sediu
- Str. SABINELOR, nr. 33, HALA "VOPSITORIE", Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 8512 Activități de asistență medicală ambulatorie · rev. 1
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.394.283 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2021 4,7 mil. lei · minim 2015 1,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 133,2 mii lei · 2025 158 mii lei · maxim 2021 2,5 mil. lei · minim 2016 −25,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 9 · 2025 12 · maxim 2021 12 · minim 2015 9.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.394.283 lei | 2.532.770 lei | 2.443.135 lei | 1.938.095 lei | 4.684.165 lei | 1.869.445 lei | 1.847.724 lei | 1.890.100 lei | 1.783.900 lei | 1.107.650 lei | 1.077.197 lei |
| Venituri totale | 2.406.819 lei | 2.546.610 lei | 2.460.249 lei | 1.976.507 lei | 4.692.699 lei | 1.870.585 lei | 1.851.275 lei | 1.895.142 lei | 1.790.976 lei | 1.112.707 lei | 1.077.534 lei |
| Cheltuieli totale | 2.217.672 lei | 2.222.266 lei | 1.921.343 lei | 1.952.646 lei | 2.179.593 lei | 1.554.997 lei | 1.776.643 lei | 1.788.813 lei | 1.292.547 lei | 1.138.329 lei | 919.706 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 158.002 lei | 274.076 lei | 448.862 lei | 4.497 lei | 2.467.122 lei | 299.232 lei | 56.118 lei | 87.388 lei | 481.090 lei | 0 lei | 133.191 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 25.622 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 158.002 lei | 274.076 lei | 448.862 lei | 4.497 lei | 2.467.122 lei | 299.232 lei | 56.118 lei | 87.388 lei | 481.090 lei | -25.622 lei | 133.191 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.345.762 lei | 1.171.387 lei | 896.507 lei | 2.861.306 lei | 3.027.962 lei | 1.144.322 lei | 717.494 lei | 1.024.938 lei | 935.946 lei | 676.212 lei | 714.789 lei |
| Datorii | 1.187.400 lei | 448.997 lei | 448.193 lei | 2.856.449 lei | 560.480 lei | 788.612 lei | 661.016 lei | 456.100 lei | 282.141 lei | 253.497 lei | 133.452 lei |
| Capitaluri proprii | 158.362 lei | 722.390 lei | 448.314 lei | 4.857 lei | 2.467.482 lei | 355.710 lei | 56.478 lei | 568.838 lei | 653.805 lei | 422.715 lei | 581.337 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 12 | 10 | 9 | 11 | 12 | 9 | 10 | 10 | 10 | 9 | 9 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe
Cele mai multe la Judecătoria Constanța (1 · 50%), apoi Judecătoria Sectorului 1 (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Constanța | Constanța | Judecătorie | 1 |
| Judecătoria Sectorului 1 | București | Judecătorie | 1 |
Calitate procesuală
- Intimat: 1
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
- Penal: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2025: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 40833/212/2025 | Judecătoria Constanța | Penal | Fond | Intimat |
| 42709/299/2025 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Civil | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare EUROHIPERBAR SRL?
EUROHIPERBAR SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des EUROHIPERBAR SRL?
Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI (1) și Judecătoria Constanța (1).
În ce calitate apare cel mai des EUROHIPERBAR SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și reclamant?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.