PUNTOBAN SRL
PUNTOBAN SRL: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 19033378. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 19033378
- Denumire
- PUNTOBAN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3097|2006
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 20.09.2006
- Sediu
- Str. VIDRARU, nr. 1-3, ap. 74, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2022 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2022 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2020.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 12 mii lei · 2020 55,1 mii lei · maxim 2017 97,4 mii lei · minim 2015 12 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −4,8 mii lei · 2022 0 lei · maxim 2018 13,2 mii lei · minim 2015 −4,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | fără bilanț | 55.112 lei | 33.433 lei | 59.772 lei | 97.406 lei | 29.842 lei | 12.008 lei |
| Venituri totale | 0 lei | fără bilanț | 56.326 lei | 33.433 lei | 59.887 lei | 97.525 lei | 29.593 lei | 12.113 lei |
| Cheltuieli totale | — | fără bilanț | 46.037 lei | 34.798 lei | 44.870 lei | 84.501 lei | 20.028 lei | 16.563 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | fără bilanț | 8.634 lei | 0 lei | 13.224 lei | 10.101 lei | 8.678 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 2.368 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.811 lei |
| Rezultat net | 0 lei | fără bilanț | 8.634 lei | -2.368 lei | 13.224 lei | 10.101 lei | 8.678 lei | -4.811 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 117.573 lei | fără bilanț | 118.199 lei | 118.405 lei | 91.303 lei | 86.472 lei | 60.084 lei | 50.391 lei |
| Datorii | 107.805 lei | fără bilanț | 108.431 lei | 117.270 lei | 87.801 lei | 96.194 lei | 79.907 lei | 78.892 lei |
| Capitaluri proprii | 9.768 lei | fără bilanț | 9.768 lei | 1.135 lei | 3.502 lei | -9.722 lei | -19.823 lei | -28.501 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | fără bilanț | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PUNTOBAN SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PUNTOBAN SRL figurează cu activitatea suspendată, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PUNTOBAN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. VIDRARU, nr. 1-3, ap. 74); numărul de înmatriculare e J|12|3097|2006, din 20.09.2006.
De unde vin datele despre PUNTOBAN SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.