NIMAR UNIC S.R.L.
NIMAR UNIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov, CUI 18991968. Cifră de afaceri 2024: 939.809 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 18991968
- Denumire
- NIMAR UNIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|8641|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.12.2022
- Sediu
- SPORTULUI, nr. 3, CAMERA 1, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (34)
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 939.809 lei (-3% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 291,9 mii lei · 2024 939,8 mii lei · maxim 2023 964,3 mii lei · minim 2016 115 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 15,4 mii lei · 2024 9,7 mii lei · maxim 2015 15,4 mii lei · minim 2016 −13,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 939.809 lei | 964.296 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 115.013 lei | 291.927 lei |
| Venituri totale | 939.809 lei | 964.296 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 115.013 lei | 291.927 lei |
| Cheltuieli totale | 927.754 lei | 944.773 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 125.991 lei | 276.485 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 9.694 lei | 9.848 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 15.442 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 13.751 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.694 lei | 9.848 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -13.751 lei | 15.442 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 418.676 lei | 289.937 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 127.380 lei | 117.408 lei |
| Datorii | 720.527 lei | 601.482 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 442.487 lei | 412.670 lei |
| Capitaluri proprii | -301.851 lei | -311.545 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -315.107 lei | -295.262 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NIMAR UNIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NIMAR UNIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NIMAR UNIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Berceni, Comuna Berceni, județul Ilfov (SPORTULUI, nr. 3, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|23|8641|2022, din 22.12.2022.
Ce cifră de afaceri a avut NIMAR UNIC S.R.L. în 2024?
939.809 lei, cu 3% sub 2023 (964.296 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.694 lei.
Câți salariați are NIMAR UNIC S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NIMAR UNIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.