MONTINI SRL
MONTINI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 18944478. Cifră de afaceri 2024: 215.105 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18944478
- Denumire
- MONTINI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1222|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.08.2006
- Sediu
- GEORGE BACOVIA, nr. 68, bl. 68, sc. B, ap. 7, Municipiul Bacău, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 215.105 lei (-9% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 413,6 mii lei · 2024 215,1 mii lei · maxim 2015 413,6 mii lei · minim 2017 175,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,2 mii lei · 2024 13,2 mii lei · maxim 2024 13,2 mii lei · minim 2015 1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2024 1 · maxim 2015 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 215.105 lei | 237.147 lei | 214.407 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 213.069 lei | 175.839 lei | 349.180 lei | 413.594 lei |
| Venituri totale | 215.114 lei | 237.147 lei | 214.407 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 216.653 lei | 178.513 lei | 352.748 lei | 415.314 lei |
| Cheltuieli totale | 199.824 lei | 223.602 lei | 200.836 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 205.384 lei | 174.946 lei | 351.118 lei | 414.164 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 13.181 lei | 11.221 lei | 8.558 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 9.266 lei | 1.808 lei | 1.630 lei | 1.150 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 13.181 lei | 11.221 lei | 8.558 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 9.266 lei | 1.808 lei | 1.630 lei | 1.150 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 73.490 lei | 48.053 lei | 24.366 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 19.146 lei | 38.033 lei | 52.213 lei | 118.762 lei |
| Datorii | 23.549 lei | 72.595 lei | 28.445 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 31.544 lei | 59.697 lei | 75.685 lei | 143.864 lei |
| Capitaluri proprii | 49.941 lei | -24.542 lei | -4.079 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -12.398 lei | -21.664 lei | -23.472 lei | -25.102 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 2 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MONTINI SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MONTINI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MONTINI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (GEORGE BACOVIA, nr. 68, bl. 68, sc. B, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|04|1222|2006, din 17.08.2006.
Ce cifră de afaceri a avut MONTINI SRL în 2024?
215.105 lei, cu 9% sub 2023 (237.147 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.181 lei.
Câți salariați are MONTINI SRL?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MONTINI SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.