BARMIN SERV SRL
BARMIN SERV SRL: firmă în funcțiune din Sat Piatra Șoimului, Comuna Piatra Șoimului, Neamț, CUI 18919482. Cifră de afaceri 2025: 385.807 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 18919482
- Denumire
- BARMIN SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|895|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.08.2006
- Sediu
- Sat Piatra Șoimului, Comuna Piatra Șoimului, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 385.807 lei (+44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 91,1 mii lei · 2025 385,8 mii lei · maxim 2025 385,8 mii lei · minim 2016 88,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 7,3 mii lei · 2025 −3 mii lei · maxim 2020 92,9 mii lei · minim 2019 −26,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 2 · maxim 2017 2 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 385.807 lei | 267.620 lei | 233.314 lei | 204.246 lei | 176.614 lei | 128.811 lei | 126.327 lei | 118.521 lei | 105.336 lei | 88.914 lei | 91.081 lei |
| Venituri totale | 385.807 lei | 294.956 lei | 298.314 lei | 204.246 lei | 186.614 lei | 248.811 lei | 126.327 lei | 118.521 lei | 105.336 lei | 88.914 lei | 91.081 lei |
| Cheltuieli totale | 384.911 lei | 282.865 lei | 252.239 lei | 218.705 lei | 192.336 lei | 153.390 lei | 151.474 lei | 138.822 lei | 118.190 lei | 81.148 lei | 81.064 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 9.141 lei | 43.090 lei | 0 lei | 0 lei | 92.932 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.095 lei | 7.282 lei |
| Pierdere netă | 2.962 lei | 0 lei | 0 lei | 16.502 lei | 7.589 lei | 0 lei | 26.410 lei | 21.486 lei | 14.044 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -2.962 lei | 9.141 lei | 43.090 lei | -16.502 lei | -7.589 lei | 92.932 lei | -26.410 lei | -21.486 lei | -14.044 lei | 5.095 lei | 7.282 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 55.905 lei | 64.743 lei | 75.375 lei | 28.491 lei | 26.097 lei | 45.364 lei | 29.855 lei | 22.143 lei | 27.290 lei | 29.470 lei | 40.198 lei |
| Datorii | 57.311 lei | 9.854 lei | 29.627 lei | 25.833 lei | 6.937 lei | 18.615 lei | 96.038 lei | 61.916 lei | 45.577 lei | 33.713 lei | 49.536 lei |
| Capitaluri proprii | -1.406 lei | 54.889 lei | 45.748 lei | 2.658 lei | 19.160 lei | 26.749 lei | -66.183 lei | -39.773 lei | -18.287 lei | -4.243 lei | -9.338 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BARMIN SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BARMIN SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BARMIN SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Piatra Șoimului, Comuna Piatra Șoimului, județul Neamț; numărul de înmatriculare e J|27|895|2006, din 08.08.2006.
Ce cifră de afaceri a avut BARMIN SERV SRL în 2025?
385.807 lei, cu 44% peste 2024 (267.620 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.962 lei.
Câți salariați are BARMIN SERV SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BARMIN SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.