LASZLO CS & A SRL

LASZLO CS & A SRL: firmă în funcțiune din Sat Sâncrai, Comuna Dealu, Harghita, CUI 18868460. Cifră de afaceri 2025: 375.740 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
18868460
Denumire
LASZLO CS & A SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|628|2006
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.07.2006
Sediu
nr. 67, Sat Sâncrai, Comuna Dealu, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (41)
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
  • 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 375.740 lei (-44% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 984,7 mii lei · 2025 375,7 mii lei · maxim 2015 984,7 mii lei · minim 2025 375,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 105,4 mii lei · 2025 −118,6 mii lei · maxim 2024 182,3 mii lei · minim 2025 −118,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 2 · maxim 2015 6 · minim 2025 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă375.740 lei665.702 lei575.730 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț710.445 lei807.329 lei984.670 lei
Venituri totale375.740 lei665.756 lei575.913 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț711.166 lei869.765 lei984.815 lei
Cheltuieli totale494.378 lei458.099 lei453.744 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț678.747 lei753.334 lei859.386 lei
Rezultat
Profit net0 lei182.344 lei116.412 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț25.314 lei97.486 lei105.360 lei
Pierdere netă118.638 lei0 lei0 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-118.638 lei182.344 lei116.412 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț25.314 lei97.486 lei105.360 lei
Bilanț
Active totale1.901.825 lei2.304.314 lei1.965.492 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț1.434.788 lei1.413.316 lei845.978 lei
Datorii872.135 lei1.133.765 lei977.288 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț740.107 lei743.949 lei546.435 lei
Capitaluri proprii1.029.690 lei1.170.549 lei988.204 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț694.681 lei669.367 lei299.543 lei
Oameni
Număr mediu de salariați23—fără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț566

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LASZLO CS & A SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LASZLO CS & A SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LASZLO CS & A SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sâncrai, Comuna Dealu, județul Harghita (nr. 67); numărul de înmatriculare e J|19|628|2006, din 19.07.2006.

Ce cifră de afaceri a avut LASZLO CS & A SRL în 2025?

375.740 lei, cu 44% sub 2024 (665.702 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 118.638 lei.

Câți salariați are LASZLO CS & A SRL?

2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LASZLO CS & A SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.