TANS BEL SRL
TANS BEL SRL: firmă în funcțiune din Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanța, CUI 1881480. Cifră de afaceri 2024: 186.828 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 1881480
- Denumire
- TANS BEL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|3608|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.05.1992
- Sediu
- EMIL RACOVIȚĂ, nr. 82, Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
Arată toate (8)
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 186.828 lei (+7% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 58,1 mii lei · 2024 186,8 mii lei · maxim 2019 201,5 mii lei · minim 2015 58,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 11 mii lei · 2024 53,3 mii lei · maxim 2024 53,3 mii lei · minim 2017 −14,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2024 0 · maxim 2017 1 · minim 2024 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 186.828 lei | 175.124 lei | fără bilanț | fără bilanț | 185.485 lei | 201.547 lei | 95.617 lei | 100.324 lei | 136.099 lei | 58.051 lei |
| Venituri totale | 186.828 lei | 175.124 lei | fără bilanț | fără bilanț | 185.485 lei | 201.866 lei | 96.188 lei | 102.486 lei | 136.775 lei | 63.353 lei |
| Cheltuieli totale | 123.388 lei | 173.128 lei | fără bilanț | fără bilanț | 150.315 lei | 208.605 lei | 94.582 lei | 114.551 lei | 113.785 lei | 50.428 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 53.290 lei | 1.451 lei | fără bilanț | fără bilanț | 33.388 lei | 0 lei | 406 lei | 0 lei | 21.238 lei | 11.025 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 8.757 lei | 0 lei | 14.753 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 53.290 lei | 1.451 lei | fără bilanț | fără bilanț | 33.388 lei | -8.757 lei | 406 lei | -14.753 lei | 21.238 lei | 11.025 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 101.610 lei | 35.561 lei | fără bilanț | fără bilanț | 174.712 lei | 100.674 lei | 71.237 lei | 73.977 lei | 86.786 lei | 65.627 lei |
| Datorii | 18.545 lei | 5.786 lei | fără bilanț | fără bilanț | 79.116 lei | 38.466 lei | 272 lei | 3.418 lei | 1.473 lei | 1.832 lei |
| Capitaluri proprii | 83.065 lei | 29.775 lei | fără bilanț | fără bilanț | 95.596 lei | 62.208 lei | 70.965 lei | 70.559 lei | 85.313 lei | 63.795 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TANS BEL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TANS BEL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TANS BEL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Agigea, Comuna Agigea, județul Constanța (EMIL RACOVIȚĂ, nr. 82); numărul de înmatriculare e J|13|3608|1992, din 29.05.1992.
Ce cifră de afaceri a avut TANS BEL SRL în 2024?
186.828 lei, cu 7% peste 2023 (175.124 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 53.290 lei.
Câți salariați are TANS BEL SRL?
0 salariați în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TANS BEL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.