ANDRAS ES BENEDEK SRL
ANDRAS ES BENEDEK SRL: firmă în funcțiune din Sat Capalnita, Comuna Căpâlnița, Harghita, CUI 18812124. Cifră de afaceri 2025: 459.671 lei, 3 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 18812124
- Denumire
- ANDRAS ES BENEDEK SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|564|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.06.2006
- Sediu
- nr. 565, Sat Capalnita, Comuna Căpâlnița, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
Arată toate (11)
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 459.671 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 117,2 mii lei · 2025 459,7 mii lei · maxim 2025 459,7 mii lei · minim 2015 117,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,6 mii lei · 2025 24,1 mii lei · maxim 2022 28,4 mii lei · minim 2018 −96 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 3 · maxim 2018 4 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 459.671 lei | 453.398 lei | 458.450 lei | 443.429 lei | 204.484 lei | 222.884 lei | 332.847 lei | 201.533 lei | 192.080 lei | 184.725 lei | 117.216 lei |
| Venituri totale | 536.484 lei | 462.806 lei | 467.946 lei | 505.445 lei | 213.904 lei | 232.305 lei | 342.440 lei | 211.902 lei | 206.113 lei | 238.662 lei | 232.654 lei |
| Cheltuieli totale | 496.360 lei | 439.918 lei | 449.772 lei | 472.526 lei | 296.872 lei | 295.977 lei | 378.466 lei | 305.852 lei | 279.506 lei | 234.465 lei | 223.457 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 24.067 lei | 9.002 lei | 13.493 lei | 28.388 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.946 lei | 2.625 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 84.231 lei | 65.940 lei | 39.450 lei | 95.974 lei | 75.315 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 24.067 lei | 9.002 lei | 13.493 lei | 28.388 lei | -84.231 lei | -65.940 lei | -39.450 lei | -95.974 lei | -75.315 lei | 1.946 lei | 2.625 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.188.759 lei | 2.316.963 lei | 2.390.002 lei | 2.418.371 lei | 2.452.244 lei | 2.585.525 lei | 2.694.167 lei | 2.774.694 lei | 2.859.946 lei | 2.970.121 lei | 3.079.735 lei |
| Datorii | 2.019.576 lei | 2.162.442 lei | 2.235.079 lei | 2.267.537 lei | 2.320.394 lei | 2.360.040 lei | 2.393.336 lei | 2.425.007 lei | 2.404.879 lei | 2.425.901 lei | 2.523.888 lei |
| Capitaluri proprii | -390.735 lei | -414.801 lei | -423.803 lei | -437.296 lei | -465.684 lei | -381.453 lei | -315.513 lei | -276.063 lei | -180.088 lei | -104.773 lei | -106.719 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 4 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDRAS ES BENEDEK SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDRAS ES BENEDEK SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDRAS ES BENEDEK SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Capalnita, Comuna Căpâlnița, județul Harghita (nr. 565); numărul de înmatriculare e J|19|564|2006, din 29.06.2006.
Ce cifră de afaceri a avut ANDRAS ES BENEDEK SRL în 2025?
459.671 lei, cu 1% peste 2024 (453.398 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.067 lei.
Câți salariați are ANDRAS ES BENEDEK SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDRAS ES BENEDEK SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.