IRIS CLASS GRUP SRL — dosare în instanță
Numele IRIS CLASS GRUP SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 30 iulie 2026
- Ultima activitate
- 06 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 18697580)
- CUI
- 18697580
- Denumire
- IRIS CLASS GRUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|683|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.05.2006
- Sediu
- nr. 81, Sat Soloneț, Comuna Todirești, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 138.480 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 286,2 mii lei · 2025 138,5 mii lei · maxim 2015 286,2 mii lei · minim 2025 138,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −26 mii lei · 2025 −52,5 mii lei · maxim 2020 87,9 mii lei · minim 2025 −52,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 1 · maxim 2015 4 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 138.480 lei | 150.162 lei | 160.511 lei | 141.701 lei | 195.954 lei | 187.542 lei | 255.896 lei | 251.678 lei | 245.782 lei | 221.011 lei | 286.218 lei |
| Venituri totale | 288.480 lei | 296.908 lei | 333.858 lei | 272.494 lei | 331.878 lei | 403.690 lei | 268.392 lei | 257.252 lei | 246.273 lei | 279.918 lei | 291.017 lei |
| Cheltuieli totale | 337.710 lei | 293.438 lei | 297.242 lei | 260.124 lei | 321.887 lei | 312.744 lei | 262.509 lei | 252.313 lei | 241.972 lei | 299.668 lei | 308.255 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 221 lei | 34.478 lei | 9.632 lei | 6.690 lei | 87.880 lei | 3.202 lei | 2.371 lei | 1.736 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 52.471 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 21.969 lei | 25.969 lei |
| Rezultat net | -52.471 lei | 221 lei | 34.478 lei | 9.632 lei | 6.690 lei | 87.880 lei | 3.202 lei | 2.371 lei | 1.736 lei | -21.969 lei | -25.969 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 333.761 lei | 307.925 lei | 249.797 lei | 199.774 lei | 190.356 lei | 184.384 lei | 349.977 lei | 266.532 lei | 195.670 lei | 141.490 lei | 107.082 lei |
| Datorii | 595.465 lei | 517.159 lei | 363.419 lei | 347.873 lei | 309.196 lei | 309.914 lei | 416.048 lei | 394.943 lei | 226.396 lei | 165.645 lei | 201.268 lei |
| Capitaluri proprii | -261.704 lei | -209.234 lei | -113.622 lei | -148.099 lei | -118.840 lei | -125.530 lei | -66.071 lei | -128.411 lei | -30.726 lei | -24.155 lei | -94.186 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 2
Categorii de dosare
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 9895/314/2026 | Judecătoria Suceava | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 9896/314/2026 | Judecătoria Suceava | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare IRIS CLASS GRUP SRL?
IRIS CLASS GRUP SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des IRIS CLASS GRUP SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.