EDIL HIDROCONSTRUCT SRL
EDIL HIDROCONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 18646501. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18646501
- Denumire
- EDIL HIDROCONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|779|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.05.2006
- Sediu
- BRĂILEI, nr. 360, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 3
- 0990 Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 3
- 2364 Fabricarea mortarului · rev. 3
Arată toate (19)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.
Rezultat net (lei): 2015 −65,7 mii lei · 2025 −4,2 mii lei · maxim 2018 110,9 mii lei · minim 2015 −65,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 31.627 lei | 123.112 lei | 51.509 lei | 20.859 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 4.193 lei | 2.738 lei | 4.098 lei | 6.706 lei | 2.278 lei | 1.968 lei | 49.574 lei | 8.492 lei | 15.718 lei | 16.044 lei | 65.676 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 110.927 lei | 34.246 lei | 4.189 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 4.193 lei | 2.738 lei | 4.098 lei | 6.706 lei | 2.278 lei | 1.968 lei | 18.896 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 65.676 lei |
| Rezultat net | -4.193 lei | -2.738 lei | -4.098 lei | -6.706 lei | -2.278 lei | -1.968 lei | -18.896 lei | 110.927 lei | 34.246 lei | 4.189 lei | -65.676 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 503.198 lei | 508.287 lei | 510.672 lei | 512.768 lei | 518.897 lei | 518.720 lei | 518.500 lei | 539.863 lei | 533.138 lei | 498.476 lei | 484.349 lei |
| Datorii | 617.749 lei | 618.646 lei | 618.293 lei | 616.292 lei | 615.715 lei | 613.260 lei | 611.072 lei | 613.539 lei | 730.742 lei | 730.326 lei | 720.388 lei |
| Capitaluri proprii | -114.551 lei | -110.359 lei | -107.621 lei | -103.524 lei | -96.818 lei | -94.540 lei | -92.572 lei | -73.676 lei | -197.604 lei | -231.850 lei | -236.039 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EDIL HIDROCONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EDIL HIDROCONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EDIL HIDROCONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (BRĂILEI, nr. 360); numărul de înmatriculare e J|17|779|2006, din 09.05.2006.
Câți salariați are EDIL HIDROCONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EDIL HIDROCONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.