M & M PROTECT SRL
M & M PROTECT SRL: firmă în funcțiune din Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, Timiș, CUI 18630807. Cifră de afaceri 2025: 177.000 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 18630807
- Denumire
- M & M PROTECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1426|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.05.2006
- Sediu
- nr. 346, ap. CAMERA 1, Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 177.000 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 61,8 mii lei · 2025 177 mii lei · maxim 2025 177 mii lei · minim 2015 61,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −3,7 mii lei · 2025 53,6 mii lei · maxim 2022 62,8 mii lei · minim 2015 −3,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 177.000 lei | 163.150 lei | 148.650 lei | 170.450 lei | 139.650 lei | 142.975 lei | 110.640 lei | 69.780 lei | 70.490 lei | 70.372 lei | 61.784 lei |
| Venituri totale | 177.000 lei | 163.162 lei | 148.963 lei | 172.157 lei | 139.762 lei | 143.745 lei | 112.342 lei | 71.299 lei | 71.417 lei | 71.487 lei | 62.910 lei |
| Cheltuieli totale | 121.724 lei | 113.917 lei | 89.471 lei | 107.852 lei | 81.574 lei | 94.865 lei | 106.887 lei | 59.250 lei | 69.682 lei | 71.352 lei | 64.681 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 53.594 lei | 47.695 lei | 58.226 lei | 62.841 lei | 56.957 lei | 47.511 lei | 4.332 lei | 11.335 lei | 1.022 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 580 lei | 3.659 lei |
| Rezultat net | 53.594 lei | 47.695 lei | 58.226 lei | 62.841 lei | 56.957 lei | 47.511 lei | 4.332 lei | 11.335 lei | 1.022 lei | -580 lei | -3.659 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 94.296 lei | 104.967 lei | 114.472 lei | 91.257 lei | 68.322 lei | 57.723 lei | 44.947 lei | 39.336 lei | 30.630 lei | 29.338 lei | 30.522 lei |
| Datorii | 9.327 lei | 13.592 lei | 10.792 lei | 9.804 lei | 9.465 lei | 9.823 lei | 28.558 lei | 27.279 lei | 29.909 lei | 29.639 lei | 12.643 lei |
| Capitaluri proprii | 84.969 lei | 91.375 lei | 103.680 lei | 81.453 lei | 58.857 lei | 47.900 lei | 16.389 lei | 12.057 lei | 721 lei | -301 lei | 17.879 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este M & M PROTECT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, M & M PROTECT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul M & M PROTECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, județul Timiș (nr. 346, ap. CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|1426|2006, din 03.05.2006.
Ce cifră de afaceri a avut M & M PROTECT SRL în 2025?
177.000 lei, cu 8% peste 2024 (163.150 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 53.594 lei.
Câți salariați are M & M PROTECT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre M & M PROTECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.