MAX SECURITY SRL
MAX SECURITY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Fălticeni, Suceava, CUI 18557706. Cifră de afaceri 2025: 482.007 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18557706
- Denumire
- MAX SECURITY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|488|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.04.2006
- Sediu
- VICTORIEI, nr. 1 C, Municipiul Fălticeni, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
Arată toate (9)
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 482.007 lei (+71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 107,3 mii lei · 2025 482 mii lei · maxim 2025 482 mii lei · minim 2015 107,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 18,9 mii lei · 2025 11,3 mii lei · maxim 2021 67,2 mii lei · minim 2023 2,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 2 · maxim 2015 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 482.007 lei | 282.352 lei | 289.815 lei | 316.363 lei | 373.714 lei | 269.094 lei | 277.878 lei | 176.329 lei | 173.175 lei | 180.916 lei | 107.335 lei |
| Venituri totale | 482.058 lei | 282.966 lei | 290.569 lei | 317.724 lei | 375.600 lei | 271.777 lei | 287.779 lei | 176.449 lei | 174.500 lei | 183.374 lei | 107.361 lei |
| Cheltuieli totale | 461.635 lei | 265.525 lei | 284.919 lei | 276.010 lei | 305.020 lei | 257.144 lei | 245.635 lei | 151.915 lei | 154.625 lei | 163.983 lei | 85.287 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 11.266 lei | 14.611 lei | 2.745 lei | 39.013 lei | 67.162 lei | 11.914 lei | 39.266 lei | 22.737 lei | 18.556 lei | 17.557 lei | 18.853 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 11.266 lei | 14.611 lei | 2.745 lei | 39.013 lei | 67.162 lei | 11.914 lei | 39.266 lei | 22.737 lei | 18.556 lei | 17.557 lei | 18.853 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 851.066 lei | 518.970 lei | 404.028 lei | 390.217 lei | 336.073 lei | 296.845 lei | 305.163 lei | 209.842 lei | 245.953 lei | 203.741 lei | 133.327 lei |
| Datorii | 648.129 lei | 327.299 lei | 202.394 lei | 191.328 lei | 176.197 lei | 204.131 lei | 224.363 lei | 168.309 lei | 227.157 lei | 294.896 lei | 242.039 lei |
| Capitaluri proprii | 202.937 lei | 191.671 lei | 201.634 lei | 198.889 lei | 159.876 lei | 92.714 lei | 80.800 lei | 41.533 lei | 18.796 lei | -91.155 lei | -108.712 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAX SECURITY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MAX SECURITY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MAX SECURITY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Fălticeni, județul Suceava (VICTORIEI, nr. 1 C); numărul de înmatriculare e J|33|488|2006, din 05.04.2006.
Ce cifră de afaceri a avut MAX SECURITY SRL în 2025?
482.007 lei, cu 71% peste 2024 (282.352 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.266 lei.
Câți salariați are MAX SECURITY SRL?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAX SECURITY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.