MEDIA EVENT TOUR SRL
MEDIA EVENT TOUR SRL: firmă în funcțiune din Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj, CUI 18547800. Cifră de afaceri 2025: 691.629 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 18547800
- Denumire
- MEDIA EVENT TOUR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1173|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.04.2006
- Sediu
- Str. LIBERTĂȚII, nr. 90, ap. 23, (FOSTĂ LIBERTĂȚII NR.62 AP.23), Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
Arată toate (22)
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 2
- 7912 Activități ale tur-operatorilor · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 691.629 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 989,4 mii lei · 2025 691,6 mii lei · maxim 2019 1,6 mil. lei · minim 2021 332,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 12,6 mii lei · 2025 14,9 mii lei · maxim 2022 235,3 mii lei · minim 2021 −33,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 0 · maxim 2015 3 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 691.629 lei | 723.559 lei | 846.243 lei | 920.373 lei | 332.539 lei | 351.276 lei | 1.617.366 lei | 1.280.183 lei | 1.474.456 lei | 960.713 lei | 989.376 lei |
| Venituri totale | 692.246 lei | 725.642 lei | 851.680 lei | 928.608 lei | 334.657 lei | 360.180 lei | 1.623.314 lei | 1.302.950 lei | 1.482.771 lei | 968.965 lei | 1.003.581 lei |
| Cheltuieli totale | 672.563 lei | 733.007 lei | 766.855 lei | 687.065 lei | 366.226 lei | 369.885 lei | 1.588.211 lei | 1.277.290 lei | 1.459.060 lei | 958.076 lei | 988.294 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 14.870 lei | 0 lei | 72.463 lei | 235.257 lei | 0 lei | 0 lei | 29.308 lei | 11.540 lei | 18.553 lei | 9.045 lei | 12.633 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 10.647 lei | 0 lei | 0 lei | 33.401 lei | 9.894 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.870 lei | -10.647 lei | 72.463 lei | 235.257 lei | -33.401 lei | -9.894 lei | 29.308 lei | 11.540 lei | 18.553 lei | 9.045 lei | 12.633 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 368.021 lei | 384.213 lei | 389.562 lei | 299.053 lei | 221.734 lei | 168.376 lei | 254.747 lei | 284.324 lei | 172.251 lei | 104.550 lei | 123.567 lei |
| Datorii | 84.186 lei | 91.248 lei | 50.789 lei | 32.743 lei | 190.681 lei | 80.993 lei | 180.399 lei | 219.716 lei | 108.658 lei | 37.328 lei | 13.390 lei |
| Capitaluri proprii | 283.835 lei | 292.965 lei | 338.773 lei | 266.310 lei | 31.053 lei | 64.454 lei | 74.348 lei | 64.608 lei | 63.593 lei | 61.131 lei | 104.086 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEDIA EVENT TOUR SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MEDIA EVENT TOUR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MEDIA EVENT TOUR SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Apahida, Comuna Apahida, județul Cluj (Str. LIBERTĂȚII, nr. 90, ap. 23, (FOSTĂ LIBERTĂȚII NR.62 AP.23)); numărul de înmatriculare e J|12|1173|2006, din 03.04.2006.
Ce cifră de afaceri a avut MEDIA EVENT TOUR SRL în 2025?
691.629 lei, cu 4% sub 2024 (723.559 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.870 lei.
Câți salariați are MEDIA EVENT TOUR SRL?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MEDIA EVENT TOUR SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.