VELOR SRL
VELOR SRL: firmă în funcțiune din Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomița, CUI 18544340. Cifră de afaceri 2025: 1.102.476 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18544340
- Denumire
- VELOR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|162|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.03.2006
- Sediu
- GĂVANU, nr. 17, Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
Arată toate (7)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.102.476 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 418 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2015 418 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 10,4 mii lei · 2025 −6,2 mii lei · maxim 2023 57,5 mii lei · minim 2019 −29,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 3 · maxim 2018 3 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.102.476 lei | 1.046.213 lei | 845.566 lei | 650.809 lei | 567.875 lei | 542.048 lei | 538.085 lei | 564.893 lei | 483.600 lei | 555.256 lei | 418.013 lei |
| Venituri totale | 1.115.762 lei | 1.051.534 lei | 846.717 lei | 651.254 lei | 568.285 lei | 542.248 lei | 538.757 lei | 566.154 lei | 484.512 lei | 556.022 lei | 418.968 lei |
| Cheltuieli totale | 1.121.960 lei | 1.004.516 lei | 780.928 lei | 653.223 lei | 581.153 lei | 552.593 lei | 563.275 lei | 564.699 lei | 458.549 lei | 502.737 lei | 405.144 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 40.266 lei | 57.481 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 20.680 lei | 44.078 lei | 10.362 lei |
| Pierdere netă | 6.198 lei | 0 lei | 0 lei | 8.352 lei | 18.436 lei | 15.364 lei | 29.906 lei | 4.207 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -6.198 lei | 40.266 lei | 57.481 lei | -8.352 lei | -18.436 lei | -15.364 lei | -29.906 lei | -4.207 lei | 20.680 lei | 44.078 lei | 10.362 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 447.960 lei | 388.677 lei | 358.706 lei | 232.551 lei | 185.625 lei | 157.607 lei | 156.743 lei | 178.733 lei | 173.431 lei | 167.153 lei | 151.636 lei |
| Datorii | 323.807 lei | 258.326 lei | 268.621 lei | 199.947 lei | 144.670 lei | 98.215 lei | 81.987 lei | 74.071 lei | 64.562 lei | 78.964 lei | 97.163 lei |
| Capitaluri proprii | 124.153 lei | 130.351 lei | 90.085 lei | 32.604 lei | 40.955 lei | 59.392 lei | 74.756 lei | 104.662 lei | 108.869 lei | 88.189 lei | 54.473 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VELOR SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VELOR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VELOR SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, județul Ialomița (GĂVANU, nr. 17); numărul de înmatriculare e J|21|162|2006, din 31.03.2006.
Ce cifră de afaceri a avut VELOR SRL în 2025?
1.102.476 lei, cu 5% peste 2024 (1.046.213 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.198 lei.
Câți salariați are VELOR SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VELOR SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.