SILVO STAR SMAF SRL
SILVO STAR SMAF SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 18525119. Cifră de afaceri 2025: 432.549 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18525119
- Denumire
- SILVO STAR SMAF SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|523|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2006
- Sediu
- Str. SF. VINERI, bl. D26, sc. A, et. 1, ap. 1, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (27)
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 432.549 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 317,6 mii lei · 2025 432,5 mii lei · maxim 2025 432,5 mii lei · minim 2018 294,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 23,1 mii lei · 2025 192,9 mii lei · maxim 2023 311,8 mii lei · minim 2017 22,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 1 · maxim 2016 7 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 432.549 lei | 414.799 lei | 412.631 lei | 358.068 lei | fără bilanț | 347.119 lei | 336.457 lei | 294.724 lei | 295.616 lei | 294.865 lei | 317.626 lei |
| Venituri totale | 465.535 lei | 506.224 lei | 496.524 lei | 420.821 lei | fără bilanț | 414.549 lei | 396.334 lei | 351.923 lei | 353.151 lei | 352.064 lei | 449.108 lei |
| Cheltuieli totale | 264.757 lei | 327.423 lei | 180.368 lei | 170.437 lei | fără bilanț | 337.870 lei | 341.369 lei | 320.561 lei | 327.813 lei | 306.775 lei | 426.007 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 192.927 lei | 169.797 lei | 311.763 lei | 246.747 lei | fără bilanț | 73.359 lei | 51.431 lei | 28.415 lei | 22.364 lei | 41.654 lei | 23.101 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 192.927 lei | 169.797 lei | 311.763 lei | 246.747 lei | fără bilanț | 73.359 lei | 51.431 lei | 28.415 lei | 22.364 lei | 41.654 lei | 23.101 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.391.194 lei | 1.398.381 lei | 1.600.199 lei | 1.736.558 lei | fără bilanț | 1.110.020 lei | 1.297.511 lei | 1.501.953 lei | 1.679.984 lei | 1.694.407 lei | 1.740.927 lei |
| Datorii | 578.777 lei | 759.674 lei | 1.074.091 lei | 1.289.268 lei | fără bilanț | 688.777 lei | 892.429 lei | 1.091.103 lei | 1.240.349 lei | 1.219.937 lei | 1.250.912 lei |
| Capitaluri proprii | 812.417 lei | 619.220 lei | 449.423 lei | 313.406 lei | fără bilanț | 172.962 lei | 99.602 lei | 48.171 lei | 19.756 lei | -2.608 lei | -44.262 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SILVO STAR SMAF SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SILVO STAR SMAF SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SILVO STAR SMAF SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (Str. SF. VINERI, bl. D26, sc. A, et. 1, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|03|523|2006, din 28.03.2006.
Ce cifră de afaceri a avut SILVO STAR SMAF SRL în 2025?
432.549 lei, cu 4% peste 2024 (414.799 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 192.927 lei.
Câți salariați are SILVO STAR SMAF SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SILVO STAR SMAF SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.