FESTIVAL SRL
FESTIVAL SRL: firmă în funcțiune din Loc. Ulmeni, Oraș Ulmeni, Maramureș, CUI 18482808. Cifră de afaceri 2025: 2.012.022 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18482808
- Denumire
- FESTIVAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|450|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.03.2006
- Sediu
- Str. IULIU MANIU, nr. 1, ap. 2, Loc. Ulmeni, Oraș Ulmeni, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.012.022 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 395,9 mii lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2025 2 mil. lei · minim 2015 395,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,8 mii lei · 2025 −281,8 mii lei · maxim 2022 490,8 mii lei · minim 2024 −319,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 13 · maxim 2025 13 · minim 2015 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.012.022 lei | 1.563.151 lei | 1.976.700 lei | 1.698.461 lei | fără bilanț | 627.261 lei | fără bilanț | 683.290 lei | 488.880 lei | 419.216 lei | 395.910 lei |
| Venituri totale | 2.025.800 lei | 1.563.151 lei | 1.976.808 lei | 1.786.909 lei | fără bilanț | 676.217 lei | fără bilanț | 683.374 lei | 488.880 lei | 448.501 lei | 395.911 lei |
| Cheltuieli totale | 2.307.613 lei | 1.842.802 lei | 1.595.062 lei | 1.279.496 lei | fără bilanț | 631.772 lei | fără bilanț | 618.859 lei | 478.296 lei | 437.174 lei | 392.443 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 364.942 lei | 490.768 lei | fără bilanț | 38.165 lei | fără bilanț | 58.181 lei | 5.692 lei | 6.862 lei | 2.756 lei |
| Pierdere netă | 281.813 lei | 319.513 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -281.813 lei | -319.513 lei | 364.942 lei | 490.768 lei | fără bilanț | 38.165 lei | fără bilanț | 58.181 lei | 5.692 lei | 6.862 lei | 2.756 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.355.319 lei | 2.475.099 lei | 2.345.813 lei | 2.286.654 lei | fără bilanț | 1.899.338 lei | fără bilanț | 1.735.607 lei | 1.705.794 lei | 1.496.618 lei | 1.475.115 lei |
| Datorii | 1.816.023 lei | 1.672.212 lei | 1.223.413 lei | 1.529.196 lei | fără bilanț | 1.513.862 lei | fără bilanț | 1.479.946 lei | 1.508.314 lei | 1.304.831 lei | 1.290.189 lei |
| Capitaluri proprii | 521.074 lei | 802.887 lei | 1.122.400 lei | 757.458 lei | fără bilanț | 385.476 lei | fără bilanț | 255.661 lei | 197.480 lei | 191.787 lei | 184.926 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 12 | 11 | 11 | fără bilanț | 10 | fără bilanț | 7 | 6 | 6 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- FESTIVAL SRL — 2 dosare
Întrebări frecvente
Este FESTIVAL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FESTIVAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FESTIVAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Ulmeni, Oraș Ulmeni, județul Maramureș (Str. IULIU MANIU, nr. 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|24|450|2006, din 14.03.2006.
Ce cifră de afaceri a avut FESTIVAL SRL în 2025?
2.012.022 lei, cu 29% peste 2024 (1.563.151 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 281.813 lei.
Câți salariați are FESTIVAL SRL?
13 salariați în medie în 2025 (12 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FESTIVAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.