BLUE PAN SRL — dosare în instanță
Numele BLUE PAN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 04 ianuarie 2024
- Ultima activitate
- 28 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 18448440)
- CUI
- 18448440
- Denumire
- BLUE PAN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|625|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.03.2006
- Sediu
- Aleea FRAGILOR, nr. 5A, bl. R3, sc. A, et. P, ap. 2, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Arată toate (7)
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 447.888 lei (-38% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 166,1 mii lei · 2025 447,9 mii lei · maxim 2024 720,3 mii lei · minim 2015 166,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −9 mii lei · 2025 −196,5 mii lei · maxim 2019 280,1 mii lei · minim 2025 −196,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 8 · maxim 2018 11 · minim 2016 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 447.888 lei | 720.261 lei | 472.481 lei | 431.670 lei | 479.314 lei | 240.775 lei | 310.567 lei | 288.481 lei | 249.929 lei | 329.200 lei | 166.067 lei |
| Venituri totale | 453.617 lei | 726.776 lei | 647.015 lei | 538.895 lei | 479.295 lei | 340.310 lei | 692.545 lei | 288.481 lei | 249.929 lei | 329.200 lei | 166.565 lei |
| Cheltuieli totale | 640.526 lei | 650.864 lei | 673.330 lei | 579.274 lei | 442.887 lei | 308.726 lei | 405.524 lei | 452.100 lei | 324.915 lei | 211.607 lei | 170.584 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 60.201 lei | 0 lei | 0 lei | 34.816 lei | 29.736 lei | 280.095 lei | 0 lei | 0 lei | 114.297 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 196.456 lei | 0 lei | 32.855 lei | 44.825 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 166.504 lei | 77.485 lei | 0 lei | 9.016 lei |
| Rezultat net | -196.456 lei | 60.201 lei | -32.855 lei | -44.825 lei | 34.816 lei | 29.736 lei | 280.095 lei | -166.504 lei | -77.485 lei | 114.297 lei | -9.016 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 45.586 lei | 135.203 lei | 95.709 lei | 122.969 lei | 150.413 lei | 155.279 lei | 190.469 lei | 33.778 lei | 25.452 lei | 28.902 lei | 26.260 lei |
| Datorii | 187.062 lei | 80.223 lei | 100.930 lei | 95.335 lei | 77.954 lei | 117.635 lei | 182.561 lei | 305.965 lei | 131.135 lei | 57.100 lei | 168.755 lei |
| Capitaluri proprii | -141.476 lei | 54.980 lei | -5.221 lei | 27.634 lei | 72.459 lei | 37.644 lei | 7.908 lei | -272.187 lei | -105.683 lei | -28.198 lei | -142.495 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 9 | 9 | 8 | 6 | 6 | 9 | 11 | 10 | 4 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Contestație în anulare (recurs): 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 7/36/2024 | Curtea de Apel Constanța | Contencios administrativ și fiscal | Contestație în anulare (recurs) | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare BLUE PAN SRL?
BLUE PAN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des BLUE PAN SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.