AILERUA SRL
AILERUA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 18370677. Cifră de afaceri 2025: 16.122 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18370677
- Denumire
- AILERUA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|120|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.02.2006
- Sediu
- Str. MILCOV, ANS. RADU NEGRU, nr. 3, bl. E1, sc. 4, ap. 63, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
Arată toate (12)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 16.122 lei (+31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 69,8 mii lei · 2025 16,1 mii lei · maxim 2016 92,2 mii lei · minim 2022 2,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −23,3 mii lei · 2025 10,7 mii lei · maxim 2024 15,6 mii lei · minim 2017 −49,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2016 4 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 16.122 lei | 12.265 lei | 2.418 lei | 2.218 lei | 12.616 lei | 9.016 lei | 50.637 lei | 50.850 lei | 68.308 lei | 92.180 lei | 69.810 lei |
| Venituri totale | 16.122 lei | 22.348 lei | 2.418 lei | 2.227 lei | 12.616 lei | 10.764 lei | 82.424 lei | 86.263 lei | 68.590 lei | 92.857 lei | 69.818 lei |
| Cheltuieli totale | 3.335 lei | 6.400 lei | 21.977 lei | 6.161 lei | 9.723 lei | 33.127 lei | 98.813 lei | 95.582 lei | 116.980 lei | 119.620 lei | 91.052 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.734 lei | 15.580 lei | 0 lei | 0 lei | 2.514 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 19.559 lei | 4.001 lei | 0 lei | 22.490 lei | 17.213 lei | 10.181 lei | 49.076 lei | 28.045 lei | 23.329 lei |
| Rezultat net | 10.734 lei | 15.580 lei | -19.559 lei | -4.001 lei | 2.514 lei | -22.490 lei | -17.213 lei | -10.181 lei | -49.076 lei | -28.045 lei | -23.329 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 114.339 lei | 101.584 lei | 95.882 lei | 86.663 lei | 88.605 lei | 89.689 lei | 86.232 lei | 86.548 lei | 85.514 lei | 94.924 lei | 103.366 lei |
| Datorii | 486.968 lei | 484.947 lei | 494.824 lei | 466.047 lei | 463.987 lei | 467.585 lei | 441.638 lei | 424.741 lei | 413.526 lei | 373.860 lei | 354.257 lei |
| Capitaluri proprii | -372.629 lei | -383.363 lei | -398.942 lei | -379.384 lei | -375.382 lei | -377.896 lei | -355.406 lei | -338.193 lei | -328.012 lei | -278.936 lei | -250.891 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AILERUA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AILERUA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AILERUA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (Str. MILCOV, ANS. RADU NEGRU, nr. 3, bl. E1, sc. 4, ap. 63); numărul de înmatriculare e J|09|120|2006, din 10.02.2006.
Ce cifră de afaceri a avut AILERUA SRL în 2025?
16.122 lei, cu 31% peste 2024 (12.265 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.734 lei.
Câți salariați are AILERUA SRL?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AILERUA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.