BONIMAR PROD SRL — dosare în instanță
Numele BONIMAR PROD SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 12 august 2024
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 18362909)
- CUI
- 18362909
- Denumire
- BONIMAR PROD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|88|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.02.2006
- Sediu
- MĂICĂNEȘTI, Sat Măicănești, Comuna Măicănești, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0146 Creșterea porcinelor · rev. 2
- 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
Arată toate (18)
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.943.266 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3 mil. lei · 2025 9,9 mil. lei · maxim 2024 11,7 mil. lei · minim 2015 3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 −953,7 mii lei · 2025 523,5 mii lei · maxim 2019 1,8 mil. lei · minim 2015 −953,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 8 · maxim 2024 8 · minim 2015 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 9.943.266 lei | 11.733.522 lei | 10.996.897 lei | 5.555.662 lei | 3.867.208 lei | 4.770.195 lei | 5.308.637 lei | 4.454.195 lei | 4.167.646 lei | 4.024.271 lei | 3.026.410 lei |
| Venituri totale | 5.565.268 lei | 6.396.004 lei | 10.881.133 lei | 6.371.045 lei | 3.948.325 lei | 4.834.280 lei | 5.385.523 lei | 4.525.940 lei | 4.235.585 lei | 3.921.999 lei | 3.266.034 lei |
| Cheltuieli totale | 5.002.862 lei | 4.863.379 lei | 9.624.589 lei | 4.938.575 lei | 3.191.487 lei | 3.920.406 lei | 3.576.892 lei | 3.455.372 lei | 3.853.728 lei | 3.481.032 lei | 4.208.347 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 523.500 lei | 1.303.510 lei | 1.156.712 lei | 1.391.265 lei | 724.728 lei | 878.094 lei | 1.761.773 lei | 1.033.742 lei | 342.149 lei | 381.075 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 953.738 lei |
| Rezultat net | 523.500 lei | 1.303.510 lei | 1.156.712 lei | 1.391.265 lei | 724.728 lei | 878.094 lei | 1.761.773 lei | 1.033.742 lei | 342.149 lei | 381.075 lei | -953.738 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 10.739.034 lei | 10.707.961 lei | 10.239.787 lei | 9.749.217 lei | 5.980.681 lei | 5.243.432 lei | 6.002.552 lei | 5.056.160 lei | 4.527.204 lei | 4.013.939 lei | 4.326.637 lei |
| Datorii | 6.239.965 lei | 5.171.622 lei | 5.757.457 lei | 5.861.715 lei | 722.700 lei | 133.843 lei | 1.707.146 lei | 2.458.617 lei | 2.894.166 lei | 2.569.976 lei | 3.199.838 lei |
| Capitaluri proprii | 1.892.383 lei | 3.547.834 lei | 2.244.324 lei | 2.087.612 lei | 3.315.815 lei | 3.591.087 lei | 2.712.993 lei | 951.220 lei | -82.522 lei | -335.507 lei | -716.582 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 8 | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 14250/231/2024 | Judecătoria Focșani | Litigii cu profesioniștii | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare BONIMAR PROD SRL?
BONIMAR PROD SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des BONIMAR PROD SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.