ART CONSTRUCŢII & MANAGEMENT SRL — dosare în instanță

Numele ART CONSTRUCŢII & MANAGEMENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
06 noiembrie 2024
Ultima activitate
27 septembrie 2026
Rol dominant
Apelant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 18181791)

CUI
18181791
Denumire
ART CONSTRUCTII & MANAGEMENT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|20263|2005
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.12.2005
Sediu
STRĂULEȘTI, nr. 2D, et. 1, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 104,4 mii lei · 2023 206,4 mii lei · maxim 2022 793,6 mii lei · minim 2018 104,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −6,8 mii lei · 2025 17,5 mii lei · maxim 2022 529,8 mii lei · minim 2019 −370,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 23 · 2025 0 · maxim 2019 23 · minim 2025 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă——206.440 lei793.593 lei561.655 lei481.988 lei507.105 lei104.425 lei———
Venituri totale20.939 lei0 lei206.440 lei793.593 lei561.655 lei552.748 lei507.106 lei104.443 lei621.373 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale305 lei348 lei26.575 lei256.074 lei771.030 lei799.004 lei872.754 lei516 lei499.623 lei25.437 lei6.779 lei
Rezultat
Profit net17.498 lei0 lei177.801 lei529.765 lei0 lei0 lei0 lei100.794 lei103.109 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei348 lei0 lei0 lei214.991 lei251.076 lei370.719 lei0 lei0 lei25.437 lei6.779 lei
Rezultat net17.498 lei-348 lei177.801 lei529.765 lei-214.991 lei-251.076 lei-370.719 lei100.794 lei103.109 lei-25.437 lei-6.779 lei
Bilanț
Active totale23.378 lei50.460 lei58.308 lei484.036 lei129.931 lei119.216 lei98.928 lei482.258 lei133.977 lei550.026 lei556.703 lei
Datorii997 lei16.893 lei24.393 lei627.922 lei803.582 lei577.877 lei282.887 lei271.873 lei761 lei519.919 lei501.159 lei
Capitaluri proprii22.381 lei33.567 lei33.915 lei-143.886 lei-673.651 lei-458.661 lei-183.959 lei210.385 lei133.216 lei30.107 lei55.544 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0—26162023————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Apelant: 1

Categorii de dosare

  • Asigurări sociale: 1

Stadii procesuale

  • Apel: 1

Dosare pe ani

  • 2024: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
8048/3/2024Curtea de Apel BucureștiAsigurări socialeApelApelant

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare ART CONSTRUCŢII & MANAGEMENT SRL?

ART CONSTRUCŢII & MANAGEMENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des ART CONSTRUCŢII & MANAGEMENT SRL?

Cel mai des ca apelant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia asigurări sociale (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă apelant?

Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 06 octombrie 2026.