CHINTAMANI SRL
CHINTAMANI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Focșani, Vrancea, CUI 18181732. Cifră de afaceri 2025: 46.840 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18181732
- Denumire
- CHINTAMANI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|964|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.11.2005
- Sediu
- RODNEI, nr. 5, Municipiul Focșani, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 46.840 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4 mii lei · 2025 46,8 mii lei · maxim 2025 46,8 mii lei · minim 2015 4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,1 mii lei · 2025 39 mii lei · maxim 2025 39 mii lei · minim 2024 −4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 46.840 lei | 7.450 lei | 21.550 lei | 20.500 lei | 22.850 lei | 4.800 lei | 14.300 lei | 10.740 lei | 18.460 lei | — | 4.010 lei |
| Venituri totale | 46.840 lei | 7.450 lei | 21.550 lei | 20.500 lei | 22.850 lei | 4.800 lei | 14.300 lei | 10.740 lei | 18.462 lei | 0 lei | 4.010 lei |
| Cheltuieli totale | 553 lei | 10.716 lei | 1.150 lei | 555 lei | 557 lei | 1.249 lei | 216 lei | 129 lei | 150 lei | 175 lei | 1.784 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 39.038 lei | 0 lei | 17.269 lei | 19.330 lei | 21.607 lei | 3.407 lei | 13.655 lei | 10.289 lei | 17.758 lei | 0 lei | 2.106 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 4.049 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 175 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 39.038 lei | -4.049 lei | 17.269 lei | 19.330 lei | 21.607 lei | 3.407 lei | 13.655 lei | 10.289 lei | 17.758 lei | -175 lei | 2.106 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 26.892 lei | 4.290 lei | 17.933 lei | 19.930 lei | 22.207 lei | 4.401 lei | 16.310 lei | 12.000 lei | 14.378 lei | 66 lei | 126 lei |
| Datorii | -17.746 lei | 1.340 lei | 64 lei | 0 lei | 0 lei | 394 lei | 2.055 lei | 1.111 lei | 1.221 lei | 4.667 lei | 4.553 lei |
| Capitaluri proprii | 39.638 lei | 2.950 lei | 17.869 lei | 19.930 lei | 22.207 lei | 4.007 lei | 14.255 lei | 10.889 lei | 13.157 lei | -4.601 lei | -4.427 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CHINTAMANI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CHINTAMANI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CHINTAMANI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Focșani, județul Vrancea (RODNEI, nr. 5); numărul de înmatriculare e J|39|964|2005, din 30.11.2005.
Ce cifră de afaceri a avut CHINTAMANI SRL în 2025?
46.840 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 39.038 lei.
De unde vin datele despre CHINTAMANI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.