ENGI SERV SRL
ENGI SERV SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 18090669. Cifră de afaceri 2025: 104.269 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18090669
- Denumire
- ENGI SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2693|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.11.2005
- Sediu
- Str. ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, nr. 18A, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
Arată toate (11)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 104.269 lei (+74% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 109,3 mii lei · 2025 104,3 mii lei · maxim 2020 128,9 mii lei · minim 2024 59,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 27,3 mii lei · 2025 47,4 mii lei · maxim 2017 48,4 mii lei · minim 2024 12,5 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 104.269 lei | 59.795 lei | 74.745 lei | 85.110 lei | 75.712 lei | 128.851 lei | 111.465 lei | 99.337 lei | 113.295 lei | 95.372 lei | 109.263 lei |
| Venituri totale | 104.269 lei | 59.795 lei | 74.745 lei | 85.110 lei | 77.459 lei | 128.851 lei | 111.465 lei | 99.337 lei | 113.295 lei | 95.372 lei | 109.263 lei |
| Cheltuieli totale | 47.098 lei | 44.190 lei | 41.382 lei | 47.576 lei | 57.544 lei | 95.455 lei | 66.575 lei | 54.837 lei | 61.460 lei | 79.539 lei | 78.707 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 47.423 lei | 12.455 lei | 27.423 lei | 34.981 lei | 17.547 lei | 29.804 lei | 41.370 lei | 41.478 lei | 48.428 lei | 12.956 lei | 27.308 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 47.423 lei | 12.455 lei | 27.423 lei | 34.981 lei | 17.547 lei | 29.804 lei | 41.370 lei | 41.478 lei | 48.428 lei | 12.956 lei | 27.308 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 397.369 lei | 347.442 lei | 332.658 lei | 303.665 lei | 276.891 lei | 265.909 lei | 230.201 lei | 187.523 lei | 146.172 lei | 96.344 lei | 84.459 lei |
| Datorii | 78.250 lei | 75.746 lei | 73.417 lei | 71.847 lei | 80.054 lei | 86.619 lei | 80.715 lei | 79.408 lei | 79.535 lei | 78.135 lei | 4.206 lei |
| Capitaluri proprii | 319.119 lei | 271.696 lei | 259.241 lei | 231.818 lei | 196.837 lei | 179.290 lei | 149.486 lei | 108.115 lei | 66.637 lei | 18.209 lei | 80.253 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENGI SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ENGI SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ENGI SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Str. ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, nr. 18A); numărul de înmatriculare e J|22|2693|2005, din 01.11.2005.
Ce cifră de afaceri a avut ENGI SERV SRL în 2025?
104.269 lei, cu 74% peste 2024 (59.795 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 47.423 lei.
De unde vin datele despre ENGI SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.