MONADUC SRL
MONADUC SRL: firmă în funcțiune din Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj, CUI 18077724. Cifră de afaceri 2025: 77.050 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 18077724
- Denumire
- MONADUC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|740|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.10.2005
- Sediu
- COM. HERECLEAN, nr. 235C, Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
- 2433 Producția de profile obținute la rece · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
- 2550 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor · rev. 2
Arată toate (40)
- 2561 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 2
- 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 77.050 lei (+88% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 115,2 mii lei · 2025 77,1 mii lei · maxim 2015 115,2 mii lei · minim 2017 16,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −53,2 mii lei · 2025 38,9 mii lei · maxim 2025 38,9 mii lei · minim 2015 −53,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 77.050 lei | 40.890 lei | 21.757 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 16.561 lei | 83.943 lei | 115.180 lei |
| Venituri totale | 77.058 lei | 40.890 lei | 21.757 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 42.561 lei | 103.968 lei | 130.130 lei |
| Cheltuieli totale | 33.153 lei | 58.740 lei | 65.273 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 42.008 lei | 101.790 lei | 179.800 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 38.879 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 56 lei | 428 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 17.850 lei | 43.734 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 53.178 lei |
| Rezultat net | 38.879 lei | -17.850 lei | -43.734 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 56 lei | 428 lei | -53.178 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 74.351 lei | 64.528 lei | 98.903 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 39.640 lei | 66.069 lei | 53.021 lei |
| Datorii | 35.272 lei | 19.112 lei | 15.837 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 46.300 lei | 72.785 lei | 60.165 lei |
| Capitaluri proprii | 39.079 lei | 45.416 lei | 83.066 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -6.660 lei | -6.716 lei | -7.144 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MONADUC SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MONADUC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MONADUC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Badon, Comuna Hereclean, județul Sălaj (COM. HERECLEAN, nr. 235C); numărul de înmatriculare e J|31|740|2005, din 27.10.2005.
Ce cifră de afaceri a avut MONADUC SRL în 2025?
77.050 lei, cu 88% peste 2024 (40.890 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.879 lei.
De unde vin datele despre MONADUC SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.