NUTRISUIN SRL — dosare în instanță
Numele NUTRISUIN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 16 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 07 iulie 2022
- Ultima activitate
- 16 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 18073560)
- CUI
- 18073560
- Denumire
- NUTRISUIN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2190|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.10.2005
- Sediu
- Str. CÎMPULUI, nr. 1, Sat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 0146 Creșterea porcinelor · rev. 3
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 3
- 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 3
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 3
Arată toate (11)
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 27.660.225 lei (+81% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 29,4 mil. lei · 2025 27,7 mil. lei · maxim 2018 33,1 mil. lei · minim 2023 11,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,4 mil. lei · 2025 76,8 mii lei · maxim 2016 3,2 mil. lei · minim 2021 −3,2 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 27 · 2025 10 · maxim 2015 27 · minim 2023 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 27.660.225 lei | 15.249.482 lei | 11.130.449 lei | 12.521.484 lei | 17.450.835 lei | 24.199.189 lei | 32.247.990 lei | 33.054.594 lei | 30.579.319 lei | 32.395.532 lei | 29.385.248 lei |
| Venituri totale | 20.976.115 lei | 11.157.141 lei | 5.278.319 lei | 8.867.635 lei | 16.069.312 lei | 20.981.722 lei | 21.568.198 lei | 23.299.424 lei | 20.593.607 lei | 27.680.525 lei | 22.489.208 lei |
| Cheltuieli totale | 20.891.997 lei | 11.145.278 lei | 5.255.107 lei | 8.432.281 lei | 19.293.011 lei | 20.719.542 lei | 19.645.064 lei | 21.879.584 lei | 19.432.551 lei | 24.032.617 lei | 20.826.599 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 76.845 lei | 9.524 lei | 23.212 lei | 435.354 lei | 0 lei | 215.706 lei | 1.660.942 lei | 1.228.517 lei | 1.001.889 lei | 3.162.432 lei | 1.436.900 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.223.699 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 76.845 lei | 9.524 lei | 23.212 lei | 435.354 lei | -3.223.699 lei | 215.706 lei | 1.660.942 lei | 1.228.517 lei | 1.001.889 lei | 3.162.432 lei | 1.436.900 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 38.482.959 lei | 20.845.515 lei | 9.368.365 lei | 12.471.489 lei | 16.650.725 lei | 14.928.281 lei | 15.866.075 lei | 16.740.645 lei | 22.807.905 lei | 20.841.250 lei | 12.021.567 lei |
| Datorii | 27.203.520 lei | 17.441.578 lei | 6.712.544 lei | 9.264.940 lei | 13.900.925 lei | 7.446.018 lei | 8.599.517 lei | 11.135.029 lei | 18.430.805 lei | 17.466.039 lei | 6.129.052 lei |
| Capitaluri proprii | 9.866.778 lei | 1.871.325 lei | 1.861.801 lei | 2.193.918 lei | 1.758.565 lei | 7.482.263 lei | 7.266.558 lei | 5.605.616 lei | 4.377.100 lei | 3.375.211 lei | 5.892.515 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 9 | 5 | 10 | 15 | 19 | 22 | 25 | 27 | — | 27 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2022: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2215/111/2022 | Tribunalul Bihor | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare NUTRISUIN SRL?
NUTRISUIN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 16 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des NUTRISUIN SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 25 octombrie 2026.