SANGRAAL IMPEX SRL

SANGRAAL IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Orșova, Mehedinți, CUI 18060650. Cifră de afaceri 2025: 185.697 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
18060650
Denumire
SANGRAAL IMPEX SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|25|427|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.10.2011
Sediu
B-dul PORȚILE DE FIER, nr. 13, bl. 13, sc. A, et. 1, ap. 8, Municipiul Orșova, Mehedinți
Activități autorizate (CAEN)
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 185.697 lei (+14% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 211,5 mii lei · 2025 185,7 mii lei · maxim 2021 256,6 mii lei · minim 2016 116,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 153,6 mii lei · 2025 107,9 mii lei · maxim 2015 153,6 mii lei · minim 2016 41,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2021 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă185.697 lei162.274 lei182.177 lei183.104 lei256.576 lei208.443 lei194.835 lei116.375 lei120.461 lei116.054 lei211.528 lei
Venituri totale185.700 lei162.275 lei186.019 lei183.106 lei256.581 lei208.446 lei194.853 lei116.379 lei120.466 lei118.263 lei211.546 lei
Cheltuieli totale56.896 lei86.253 lei96.119 lei73.448 lei101.466 lei106.917 lei105.578 lei72.691 lei65.472 lei74.592 lei51.586 lei
Rezultat
Profit net107.893 lei63.946 lei74.390 lei104.274 lei147.852 lei100.274 lei86.289 lei42.157 lei51.381 lei41.084 lei153.613 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net107.893 lei63.946 lei74.390 lei104.274 lei147.852 lei100.274 lei86.289 lei42.157 lei51.381 lei41.084 lei153.613 lei
Bilanț
Active totale155.600 lei101.059 lei122.210 lei164.484 lei224.925 lei160.924 lei160.250 lei102.314 lei68.526 lei54.099 lei214.458 lei
Datorii47.131 lei36.483 lei47.580 lei59.970 lei76.833 lei60.410 lei48.761 lei34.957 lei16.945 lei12.815 lei8.080 lei
Capitaluri proprii108.469 lei64.576 lei74.630 lei104.514 lei148.092 lei100.514 lei111.489 lei67.357 lei51.581 lei41.284 lei206.378 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————1111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SANGRAAL IMPEX SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SANGRAAL IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SANGRAAL IMPEX SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Orșova, județul Mehedinți (B-dul PORȚILE DE FIER, nr. 13, bl. 13, sc. A, et. 1, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|25|427|2011, din 25.10.2011.

Ce cifră de afaceri a avut SANGRAAL IMPEX SRL în 2025?

185.697 lei, cu 14% peste 2024 (162.274 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 107.893 lei.

De unde vin datele despre SANGRAAL IMPEX SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.