MAVER SRL

MAVER SRL: firmă în funcțiune din Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov, CUI 18030381. Cifră de afaceri 2024: 9.039 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
18030381
Denumire
MAVER SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|1894|2005
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.10.2005
Sediu
B-dul MIHAI EMINESCU, nr. 3, bl. R2, sc. E, et. 2, ap. 91, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 9.039 lei (+17% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4,7 mii lei · 2024 9 mii lei · maxim 2021 27,7 mii lei · minim 2019 1,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −3,5 mii lei · 2024 −80,1 mii lei · maxim 2020 14,8 mii lei · minim 2021 −108,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2024 1 · maxim 2021 2 · minim 2022 1.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă9.039 lei7.753 lei4.108 lei27.653 lei2.849 lei1.746 lei3.048 lei12.763 lei3.761 lei4.683 lei
Venituri totale9.039 lei92.752 lei280.786 lei26.443 lei19.688 lei1.746 lei3.268 lei12.763 lei3.649 lei4.683 lei
Cheltuieli totale89.027 lei82.669 lei351.229 lei134.439 lei4.329 lei934 lei-8.991 lei7.475 lei12.894 lei7.992 lei
Rezultat
Profit net0 lei9.325 lei0 lei0 lei14.769 lei759 lei12.212 lei4.905 lei0 lei0 lei
Pierdere netă80.134 lei0 lei70.478 lei108.783 lei0 lei0 lei0 lei0 lei9.358 lei3.450 lei
Rezultat net-80.134 lei9.325 lei-70.478 lei-108.783 lei14.769 lei759 lei12.212 lei4.905 lei-9.358 lei-3.450 lei
Bilanț
Active totale628.029 lei600.880 lei565.400 lei469.452 lei36.802 lei38.520 lei49.643 lei37.487 lei22.114 lei23.557 lei
Datorii915.705 lei808.422 lei782.267 lei615.841 lei74.408 lei90.895 lei102.777 lei102.833 lei92.365 lei84.450 lei
Capitaluri proprii-287.676 lei-207.542 lei-216.867 lei-146.389 lei-37.606 lei-52.375 lei-53.134 lei-65.346 lei-70.251 lei-60.893 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1112——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MAVER SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MAVER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MAVER SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Buftea, Oraș Buftea, județul Ilfov (B-dul MIHAI EMINESCU, nr. 3, bl. R2, sc. E, et. 2, ap. 91); numărul de înmatriculare e J|23|1894|2005, din 11.10.2005.

Ce cifră de afaceri a avut MAVER SRL în 2024?

9.039 lei, cu 17% peste 2023 (7.753 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 80.134 lei.

Câți salariați are MAVER SRL?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MAVER SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.