SAN-ANDRE SRL
SAN-ANDRE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Vaslui, Vaslui, CUI 17857071. Cifră de afaceri 2025: 232.457 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 17857071
- Denumire
- SAN-ANDRE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|579|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.08.2005
- Sediu
- Str. PODURILOR, bl. 353, sc. B, et. 3, ap. 14, Municipiul Vaslui, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 1
- 5212 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 1
- 5540 Baruri · rev. 1
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (8)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 232.457 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 108,6 mii lei · 2025 232,5 mii lei · maxim 2025 232,5 mii lei · minim 2015 108,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,2 mii lei · 2025 5,3 mii lei · maxim 2024 8,7 mii lei · minim 2023 −9,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 232.457 lei | 220.808 lei | 179.308 lei | fără bilanț | fără bilanț | 145.713 lei | 140.107 lei | 131.687 lei | 119.432 lei | 129.182 lei | 108.624 lei |
| Venituri totale | 233.169 lei | 221.192 lei | 199.598 lei | fără bilanț | fără bilanț | 146.633 lei | 140.107 lei | 131.687 lei | 119.432 lei | 129.182 lei | 108.624 lei |
| Cheltuieli totale | 226.685 lei | 210.513 lei | 206.993 lei | fără bilanț | fără bilanț | 144.894 lei | 132.762 lei | 124.684 lei | 122.471 lei | 122.628 lei | 99.149 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 5.287 lei | 8.724 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 284 lei | 5.944 lei | 5.685 lei | 0 lei | 4.877 lei | 6.216 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 9.390 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.224 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.287 lei | 8.724 lei | -9.390 lei | fără bilanț | fără bilanț | 284 lei | 5.944 lei | 5.685 lei | -4.224 lei | 4.877 lei | 6.216 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 40.102 lei | 42.879 lei | 25.866 lei | fără bilanț | fără bilanț | 25.616 lei | 17.109 lei | 17.909 lei | 12.588 lei | 11.884 lei | 18.869 lei |
| Datorii | 4.089 lei | 12.154 lei | 11.947 lei | fără bilanț | fără bilanț | 11.505 lei | 3.282 lei | 10.026 lei | 10.390 lei | 5.462 lei | 17.324 lei |
| Capitaluri proprii | 36.013 lei | 30.725 lei | 13.919 lei | fără bilanț | fără bilanț | 14.111 lei | 13.827 lei | 7.883 lei | 2.198 lei | 6.422 lei | 1.545 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAN-ANDRE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SAN-ANDRE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SAN-ANDRE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Vaslui, județul Vaslui (Str. PODURILOR, bl. 353, sc. B, et. 3, ap. 14); numărul de înmatriculare e J|37|579|2005, din 09.08.2005.
Ce cifră de afaceri a avut SAN-ANDRE SRL în 2025?
232.457 lei, cu 5% peste 2024 (220.808 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.287 lei.
Câți salariați are SAN-ANDRE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SAN-ANDRE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.