WARAUTOHEROES SRL
WARAUTOHEROES SRL: firmă în funcțiune din Sat Chiriacu, Comuna Izvoarele, Giurgiu, CUI 17791503. Cifră de afaceri 2025: 1.020.814 lei, 2 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 17791503
- Denumire
- WARAUTOHEROES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|359|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.07.2005
- Sediu
- Șoseaua Giurgiului, nr. 2, CAMERA 1, Sat Chiriacu, Comuna Izvoarele, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 0312 Pescuitul în ape dulci · rev. 3
- 0322 Acvacultura în ape dulci · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (32)
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.020.814 lei (+26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 448 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2025 1 mil. lei · minim 2018 5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 57,1 mii lei · 2025 249,2 mii lei · maxim 2016 973,8 mii lei · minim 2017 −358,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.020.814 lei | 812.812 lei | 36.101 lei | 5.840 lei | 34.386 lei | fără bilanț | fără bilanț | 4.958 lei | — | 120.957 lei | 447.967 lei |
| Venituri totale | 1.020.814 lei | 812.812 lei | 57.988 lei | 10.983 lei | 34.386 lei | fără bilanț | fără bilanț | 174.878 lei | 165.986 lei | 1.129.110 lei | 448.622 lei |
| Cheltuieli totale | 741.032 lei | 619.864 lei | 126.766 lei | 129.168 lei | 211.835 lei | fără bilanț | fără bilanț | 85.783 lei | 524.322 lei | 155.325 lei | 391.547 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 249.158 lei | 173.584 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 89.095 lei | 0 lei | 973.785 lei | 57.075 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 69.159 lei | 118.243 lei | 177.449 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 358.336 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 249.158 lei | 173.584 lei | -69.159 lei | -118.243 lei | -177.449 lei | fără bilanț | fără bilanț | 89.095 lei | -358.336 lei | 973.785 lei | 57.075 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 353.212 lei | 356.479 lei | 136.901 lei | 142.592 lei | 113.644 lei | fără bilanț | fără bilanț | 971.019 lei | 1.118.176 lei | 1.455.051 lei | 684.458 lei |
| Datorii | 292.239 lei | 544.664 lei | 498.671 lei | 435.203 lei | 288.012 lei | fără bilanț | fără bilanț | 174.785 lei | 153.924 lei | 132.463 lei | 282.288 lei |
| Capitaluri proprii | 60.973 lei | -188.185 lei | -361.770 lei | -292.611 lei | -174.368 lei | fără bilanț | fără bilanț | 448.934 lei | 616.952 lei | 975.288 lei | 1.503 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este WARAUTOHEROES SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, WARAUTOHEROES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul WARAUTOHEROES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Chiriacu, Comuna Izvoarele, județul Giurgiu (Șoseaua Giurgiului, nr. 2, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|52|359|2005, din 18.07.2005.
Ce cifră de afaceri a avut WARAUTOHEROES SRL în 2025?
1.020.814 lei, cu 26% peste 2024 (812.812 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 249.158 lei.
Câți salariați are WARAUTOHEROES SRL?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre WARAUTOHEROES SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.