THEOREMA CONSTRUCT SRL

THEOREMA CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj, CUI 17780784. Cifră de afaceri 2025: 457.909 lei, 2 salariați. Date

Registru

CUI
17780784
Denumire
THEOREMA CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|18|545|2005
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.07.2005
Sediu
Grui, nr. 54, Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, Gorj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
Arată toate (7)
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 457.909 lei (+35% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 368,2 mii lei · 2025 457,9 mii lei · maxim 2022 859,5 mii lei · minim 2016 236,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 38,4 mii lei · 2025 1,4 mii lei · maxim 2022 67,5 mii lei · minim 2024 1,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 2 · maxim 2015 3 · minim 2016 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă457.909 lei338.551 lei481.934 lei859.458 lei366.802 lei303.992 lei326.595 lei279.895 lei278.918 lei236.500 lei368.161 lei
Venituri totale458.233 lei338.553 lei486.569 lei863.488 lei366.803 lei303.992 lei330.811 lei281.395 lei279.284 lei241.002 lei368.137 lei
Cheltuieli totale447.505 lei332.348 lei463.943 lei787.316 lei349.484 lei256.609 lei320.883 lei271.164 lei252.444 lei232.514 lei321.520 lei
Rezultat
Profit net1.366 lei1.271 lei17.805 lei67.544 lei13.650 lei44.552 lei6.661 lei7.416 lei24.047 lei6.079 lei38.404 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.366 lei1.271 lei17.805 lei67.544 lei13.650 lei44.552 lei6.661 lei7.416 lei24.047 lei6.079 lei38.404 lei
Bilanț
Active totale204.712 lei171.948 lei244.627 lei304.649 lei240.460 lei138.067 lei130.255 lei117.889 lei143.435 lei198.493 lei141.978 lei
Datorii84.743 lei29.055 lei83.210 lei143.040 lei146.395 lei47.652 lei52.929 lei47.224 lei80.186 lei119.291 lei68.856 lei
Capitaluri proprii119.969 lei142.893 lei161.417 lei161.609 lei94.065 lei90.415 lei77.326 lei70.665 lei63.249 lei79.202 lei73.122 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22232222223

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este THEOREMA CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, THEOREMA CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul THEOREMA CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Baia de Fier, Comuna Baia de Fier, județul Gorj (Grui, nr. 54); numărul de înmatriculare e J|18|545|2005, din 14.07.2005.

Ce cifră de afaceri a avut THEOREMA CONSTRUCT SRL în 2025?

457.909 lei, cu 35% peste 2024 (338.551 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.366 lei.

Câți salariați are THEOREMA CONSTRUCT SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre THEOREMA CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.