CAMY FASHION SRL
CAMY FASHION SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 17736657. Cifră de afaceri 2025: 37.893 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 17736657
- Denumire
- CAMY FASHION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|668|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.06.2005
- Sediu
- Str. Știrbei Vodă, nr. 338A, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 37.893 lei (-17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 89,4 mii lei · 2025 37,9 mii lei · maxim 2019 107,4 mii lei · minim 2025 37,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −18,9 mii lei · 2025 −42,5 mii lei · maxim 2015 −18,9 mii lei · minim 2025 −42,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 37.893 lei | 45.547 lei | 58.432 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 107.415 lei | 95.133 lei | 90.284 lei | 104.059 lei | 89.444 lei |
| Venituri totale | 37.893 lei | 45.547 lei | 58.432 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 107.415 lei | 95.133 lei | 90.284 lei | 104.059 lei | 90.043 lei |
| Cheltuieli totale | 80.409 lei | 74.930 lei | 86.856 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 140.886 lei | 133.261 lei | 130.231 lei | 122.941 lei | 106.282 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 42.516 lei | 29.429 lei | 29.009 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 34.545 lei | 39.186 lei | 40.850 lei | 19.923 lei | 18.938 lei |
| Rezultat net | -42.516 lei | -29.429 lei | -29.009 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -34.545 lei | -39.186 lei | -40.850 lei | -19.923 lei | -18.938 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 44.735 lei | 43.064 lei | 38.497 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 24.257 lei | 44.266 lei | 45.734 lei | 33.890 lei | 29.126 lei |
| Datorii | 334.794 lei | 291.608 lei | 257.612 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 137.842 lei | 123.306 lei | 85.584 lei | 52.813 lei | 47.064 lei |
| Capitaluri proprii | -290.059 lei | -248.544 lei | -219.115 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -113.585 lei | -79.040 lei | -39.850 lei | -18.923 lei | -17.938 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAMY FASHION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CAMY FASHION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAMY FASHION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (Str. Știrbei Vodă, nr. 338A); numărul de înmatriculare e J|38|668|2005, din 29.06.2005.
Ce cifră de afaceri a avut CAMY FASHION SRL în 2025?
37.893 lei, cu 17% sub 2024 (45.547 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 42.516 lei.
Câți salariați are CAMY FASHION SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAMY FASHION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.